تهران
کد خبر:74042
پ

وزارت خارجه آمریکا گزارش تبادل زندانی با ایران را صحیح ندانست

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری، باراک راوید خبرنگار اسرائیلی به نقل از ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت: گزارش‌های منتشره درباره دستیابی به توافق در زمینه تبادل زندانیان با ایران صحیح نیست. همانگونه که گفته‌ایم، همواره پرونده‌های آمریکایی‌های بازداشت یا مفقود شده در ایران را مطرح کرده‌ایم. وی افزود: […]


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری، باراک راوید خبرنگار اسرائیلی به نقل از ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت: گزارش‌های منتشره درباره دستیابی به توافق در زمینه تبادل زندانیان با ایران صحیح نیست. همانگونه که گفته‌ایم، همواره پرونده‌های آمریکایی‌های بازداشت یا مفقود شده در ایران را مطرح کرده‌ایم.

وی افزود: ما از تلاش دست نخواهیم کشید تا بتوانیم آن‌ها (زندانیان) را به آغوش خانواده‌هایشان بازگردانیم.

سان اِنگِل راسموسن خبرنگار وال استریت ژورنال نیز در صفحه توئیتر خود نوشت ران کلین رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید نیز گزارش رسانه‌های ایران مبنی بر تبادل ۴ زندانی آمریکایی در ازای آزادسازی ۷ میلیارد دلار از اموال بلوکه شده ایران و رهایی ۴ زندانی ایرانی را رد کرده است.

شبکه خبری المیادین ساعتی پیش به نقل از منابع مسئول ایرانی از آزاد سازی ۴ ایرانی بازداشتی از زندان‌های آمریکا خبر داده بود.
منبع: خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید