تهران
کد خبر:101651
پ

نظرسنجی همچنان ادامه دارد/تا این لحظه بیشترین آمار نصیب کدام مدیرعامل هلدینگ‌های فعال در صنعت پتروشیمی شده است؟

پایگاه تحلیلی خبری “نفتی‌ها” در نظرسنجی این هفته خود در نظر دارد تا از مخاطبین خود بخواهد تا از میان هلدینگ های فعال در حوزه نفت،پتروشیمی و انرژی موفق ترین مدیر عامل را انتخاب کنند. نفتی ها /چند ماه پیش یعنی تاریخ ۷ ام بهمن ماه ۱۴۰۱ مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی […]پایگاه تحلیلی خبری “نفتی‌ها” در نظرسنجی این هفته خود در نظر دارد تا از مخاطبین خود بخواهد تا از میان هلدینگ های فعال در حوزه نفت،پتروشیمی و انرژی موفق ترین مدیر عامل را انتخاب کنند.

نفتی ها /چند ماه پیش یعنی تاریخ ۷ ام بهمن ماه ۱۴۰۱ مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان این که ایران در سال‌های گذشته ظرفیت‌های بسیار خوبی در صنعت پتروشیمی ایجاد کرده و اکنون یکی از کشورهای برتر این حوزه در آسیاست گفت: ارزش صادرات محصولات پتروشیمی ایران در سال گذشته میلادی ۱۵ میلیار دلار بوده است و پیش‌بینی می‌شود  صادرات ۱۸ میلیارد دلاری این صنعت در سال جاری  برسد.
تا این که چند وقت بعد عباس‌زاده در حاشیه نهمین جایزه تعالی صنعت پتروشیمی در جمع خبرنگاران از صادرات ۱۵ میلیارد دلاری محصولات پتروشیمی در ۱۱ ماه امسال خبر داد که بیش از ۹۰ درصد آن در سامانه نیما عرضه شده است.
این که حالا در نهایت به صادارت ۱۸ میلیارد دلاری در سال جاری  خواهیم رسید یا نه کاری نداریم اما با توجه به ساختار تحریم‌ها و وضعیت پیچیده اقتصادی این روزهای کشور و وضعیت نفت و گاز، هلدینگ‌های فعال در حوزه پتروشیمی در سال های اخیر اهمیت بیشتری در چرخه تامین هزینه های جاری دولت یافته است، و تبدیل به  منبعی برای تامین ارز و پوشش دادن مخارج ملی ایران مبدل شده است. همچنین این هلدینگ‌ها طرح های توسعه ای قابل توجه ای نیز در دست اجرا دارند که باید توسط مدیرانعامل اجرایی شوند،از همین رو مدیرانی که بر مسند این هلدینگ‌ها می‌نشینند اهمیت صد برابری می‌یابد.

درهمین راستا پایگاه تحلیلی خبری “نفتی‌ها” نظرسنجی هفته گذشته خود را به این موضوع اختصاص داد و از مخاطبینش خواست تا بگویند ازنگاهشان عملکرد کدامیک از مدیران هلدینگ‌های فعال در صنعت پتروشیمی در سال ۱۴۰۱ موفق‌تر بوده است؟ که در این میان:

گزینه “هیچکدام” با کسب ۳۹ درصد آرا در رتبه نخست و در ادامه …

“اسم‌خانی” مدیرعامل “هلدینگ تاپیکو” با کسب ۲۷ درصد آرا در رتبه دوم این نظرسنجی قرار دارد؛

رتبه سوم این نظرسنجی هم با ۲۱ درصد به  “علی عسگری” مدیرعامل “هلدینگ خلیج‌فارس” اختصاص یافته است؛

در ادامه هم “قنبری” مدیرعامل “هلدینگ نفت و گاز پارسیان” با کسب نزیک به ۱۰ درصد آرا و…

“بابازاده” مدیرعامل “هلدینگ پتروفرهنگ با “۳ درصد از رقیبان خود جا مانده‌اند.

 
شما مخاطبین عزیز “نفتی‌ها” همچتات می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

 

*
پرتال رسمی خبررسانی انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید