تهران
کد خبر:99451
پ

مواد مخدر جان میلیون‌ها آمریکایی را خواهد گرفت

به گزارش گروه بین‌الملل از بلومبرگ، پترو رئیس جمهور کلمبیا طی سخنرانی در سازمان ملل به ضرورت اقدام علیه تهدید بحران آب‌وهوایی اشاره کرد و در اولین سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل از کشورها خواست به جنگ شکست خورده علیه مواد مخدر پایان دهند. پترو همچنین افزود: چهل سال از جنگ با مواد […]

به گزارش گروه بین‌الملل از بلومبرگ، پترو رئیس جمهور کلمبیا طی سخنرانی در سازمان ملل به ضرورت اقدام علیه تهدید بحران آب‌وهوایی اشاره کرد و در اولین سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل از کشورها خواست به جنگ شکست خورده علیه مواد مخدر پایان دهند.

پترو همچنین افزود: چهل سال از جنگ با مواد مخدر می گذرد، اگر مسیر را اصلاح نکنیم و ۴۰ سال دیگر طولانی شود، آمریکا شاهد مرگ ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار جوان در اثر مصرف بیش از حد فنتانیل خواهد بود که در آمریکای لاتین ما تولید نمی شود.

اولین رئیس جمهور چپ گرای کلمبیا که ماه گذشته به قدرت رسید همچنین هشدار داد که جنگ به رهبری آمریکا علیه مواد مخدر به تخریب آمازون کمک کرده است.

وی در حالی که از دوگانگی کشورها برای حفظ محیط زیست سخنرانی می‌کرد، جامعه بین‌الملل را به تخریب مهم‌ترین منابع طبیعی در مبارزه با مواد مخدر متهم کرد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید