تهران
عکاس :
پ

مراسم افطاری ۹۲ انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران

 

مراسم سالیانه افطار انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران با حضور وزیر نفت در سالن کوه نور هتل اوین برگزار شد. مراسم امسال تفاوت عمده ای با مراسم سالهای گذشته داشت.

هیئت مدیره انجمن پلیمر از رستم قاسمی دعوت کرده بود تا از او به خاطر زحماتی که در طول دوران ریاستش بر وزارت نفت متحمل شده بود تقدیر و تشکر کند.

پس از صرف افطار دکتر معظمی بروی سن رفت و از حاضرین خواست به دور وی حلقه بزنند تا برای دقایقی به صحبت بپردازد. وی با تقدیر و تشکر از اعضای حاضر و خیر مقدم به انها از مشکلات کار و مبارزه انجمن در جهت احقاق حقوق اعضا گفت و خطاب به مهندس رستم قاسمی درخواست هایی را مطرح کرد. وی گفت جناب وزیر تمامی اعضای حاضر در این سالن از زحمتکشانی هستند که سرمایه خود را در راه آبادانی کشور به کار بسته اند و در حال حاضر که مشکلات عدیده ای کار را برای آنها دشوار کرده است، نیازمند دستور و حمایت ویژه شما هستند.

از شما خواهش می کنیم که دستورات لازم را صادر فرمایید. دکتر منصور معظمی دبیر انجمن پلیمر ایران با تاکید بر نقش ویژه این انجمن به عنوان یک تشکل فعال در بخش خصوصی اظهار کرد: انجمن ها و تشکل های فعال در صنعت پتروشیمی تعامل و همکاری سازنده ای با مجموعه وزارت نفت در دوران وزارت مهندس قاسمی داشته اند و امید است در دولت آینده نیز این همکاری ها تداوم داشته باشد. پس از صحبت های دکتر معظمی از آقای قاسمی، وزیر نفت کشور دعوت شد تا برای حاضرین صحبت کند.

قاسمی در ابتدای صحبت های خود به مشکلات پرشماری که تحریم ها در کار صنعت نفت ایجاد کرده است گفت و اضافه کرد تحریم ها کار ما را در صادرات و کسب پول از این راه با سختی مواجه کرده بود. بااینحال ما با تلاشهای فراوان توانستیم مشکلات را تا حد زیادی حل کنیم. وی گفت در صورتی که بتواند به خدمت خود ادامه دهد حتما دستورات ویژه ای برای حل مشکلات و تامین خوراک واحدهای تولیدی صنعت پلیمر صادر خواهد کرد. وی در پایان سخنرانی خود از حاضرین تشکر و از انها خواست اگر قصوری از وی مشاهده کرده اند به بزرگی خود او را حلال کنند. پس از این صحبت ها هدیه ای به رسم یادبود به وی اهدا شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید