تهران
کد خبر:92684
پ

مذاکره با کشورهای آمریکای لاتین رونمایی از نقش ایران در تأمین انرژی است

 حسین حسین‌زاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۱ اردیبهشت‌ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: امروز منافع ملی در نقش‌آفرینی‌های بین‌المللی و شناخت ظرفیت‌های دیپلماسی اقتصادی و انرژی حاصل می‌شود، ضمن اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در نشست اخیر با کارگران فرمودند همه باید به دولت کمک کنند. وی افزود: امروز مشاهده می‌کنیم که وزیر نفت […]

 حسین حسین‌زاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۱ اردیبهشت‌ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: امروز منافع ملی در نقش‌آفرینی‌های بین‌المللی و شناخت ظرفیت‌های دیپلماسی اقتصادی و انرژی حاصل می‌شود، ضمن اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در نشست اخیر با کارگران فرمودند همه باید به دولت کمک کنند.

وی افزود: امروز مشاهده می‌کنیم که وزیر نفت دولت مردمی با شناخت دقیق دیپلماسی انرژی وارد مذاکرات سودمند و تاریخی با کشورهای آمریکای لاتین می‌شود و از جایگاه و نقش جمهوری اسلامی ایران در تأمین انرژی رونمایی می‌کند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بنده به‌عنوان فردی آشنا با صنعت نفت و گاز که در مذاکرات اخیر با کشورهای آمریکای لاتین حضور داشتم از وزیر جهادی و متخصص نفت که جسورانه و با شجاعت تمام و با مدیریت مدبرانه این مذاکرات را انجام داد قدردانی و تشکر می‌کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید