تهران
کد خبر:75973
پ

مخالفان نتانیاهو پایان نخست وزیری وی را جشن گرفتند

در آستانه رأی گیری امروز یکشنبه۲۳خرداد۱۴۰۰ کنست درباره دولت جدید اسرائیل، هزاران تن در اراضی اشغالی با تجمع مقابل محل اقامت بنیامین نتانیاهو در قدس اشغالی، پایان قبضه ۱۲ ساله قدرت توسط وی را جشن گرفتند. به گزارش خبرگزاری، به نقل از خبرگزاری سما، معترضان با اجرای آهنگ‌هایی​​ خوشحالی خود از بابت پایان قدرت بنیامین […]


در آستانه رأی گیری امروز یکشنبه۲۳خرداد۱۴۰۰ کنست درباره دولت جدید اسرائیل، هزاران تن در اراضی اشغالی با تجمع مقابل محل اقامت بنیامین نتانیاهو در قدس اشغالی، پایان قبضه ۱۲ ساله قدرت توسط وی را جشن گرفتند.

به گزارش خبرگزاری، به نقل از خبرگزاری سما، معترضان با اجرای آهنگ‌هایی​​ خوشحالی خود از بابت پایان قدرت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را اعلام کردند.

در این تجمع برخی تظاهرکنندگان طبل می زدند و برخی لباس‌هایی با عبارات “بی بی برو” بر تن داشتند.

این معترضان از بیش از یک سال گذشته هر هفته تظاهراتی علیه نتانیاهو در قدس و دیگر شهرهای اراضی اشغالی برگزار کرده و برکناری وی از قدرت را خواستار بودند.

یکی از معترضان گفت: “این شب بزرگی است و فردا حتی روز بزرگتری خواهد بود.نتانیاهو فقط تلاش داشت بین ما تفرقه بیندازد و هر بخش جامعه را در مقابل دیگری قرار دهد ، اما فردا ما همگی راست و چپ ، یهودی و عرب متحد خواهیم شد.”

این تظاهرات در حالی برگزار شده که امروز یکشنبه۲۳خرداد۱۴۰۰ کنست برای دادن رای اعتماد به دولت “تغییر” و پایان ۱۲ سال متوالی نخست وزیری بنیامین نتانیاهو تشکیل جلسه می‌دهد.

پیشتر نتانیاهو تهدید کرده بود که در صورت تشکیل دولت برای براندازی آن تلاش خواهد کرد.

منبع:خبرگزاری ایسنا

کلیدواژه : بنیامین نتانیاهو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری