تهران
کد خبر:100221
پ

ماجرای مبهم لغو مزایده فروش سهام اهداف در پتروشیمی اروند

در اقدامی عجیب شرکت سرمایه‌گذاری اهداف مزایده فروش بخشی از سهام پتروشیمی اروند را لغو کرد! نفتی ها /در اقدامی عجیب شرکت سرمایه‌گذاری اهداف مزایده فروش بخشی از سهام پتروشیمی اروند را لغو کرد! ظاهرا در این مزایده که هفته قبل برگزار شده بود؛ پتروشیمی غدیر به نمایندگی از تاپیکو توانست در رقابت با هلدینگ […]در اقدامی عجیب شرکت سرمایه‌گذاری اهداف مزایده فروش بخشی از سهام پتروشیمی اروند را لغو کرد!

نفتی ها /در اقدامی عجیب شرکت سرمایه‌گذاری اهداف مزایده فروش بخشی از سهام پتروشیمی اروند را لغو کرد!
ظاهرا در این مزایده که هفته قبل برگزار شده بود؛ پتروشیمی غدیر به نمایندگی از تاپیکو توانست در رقابت با هلدینگ خلیج فارس و پتروشیمی نوری برنده شود. اما گویا شرکت سرمایه‌گذاری اهداف که از اعلام نتیجه این مزایده خودداری کرده بود؛ روز گذشته(چهارشنبه) در اقدامی عجیب این مزایده را لغو کرد.
این اقدام غیر حرفه‌ای اهداف، شائبه‌هایی‌ درباره پشت‌پرده لغو این مزایده ایجاد کرده که لازم است مدیران این شرکت هرچه زودتر درباره دلایل لغو این مزایده شفاف سازی کنند.
به اذعان کارشناسان، با این اقدام، سرمایه گذاری اهداف، حقوق ۴۵ میلیون نفر بازنشسته سهامداران تاپیکو که بسیاری از آنان جزو آسیب پذیرترین اقشار جامعه هستند را در تصمیم گیری رعایت نکرده است.

*
پرتال رسمی خبررسانی انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید