تهران
کد خبر:62632
پ

قیمت ‌های نفت بدون توجه به نتیجه انتخابات آمریکا در ماه نوامبر رشد خواهند کرد

  گلدمن ساکس همچنان معتقد است قیمت ‌های نفت بدون توجه به نتیجه انتخابات آمریکا در ماه نوامبر، رشد خواهند کرد. به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، با وجود چشم‌انداز ناامیدکننده تقاضای انرژی تحت فشار سنگین پاندمی کرونا بر اقتصاد جهان، گلدمن ساکس همچنان معتقد است قیمت ‌های نفت بدون توجه به نتیجه انتخابات آمریکا در ماه […]

قیمت ‌های نفت بدون توجه به نتیجه انتخابات آمریکا در ماه نوامبر رشد خواهند کرد

 

گلدمن ساکس همچنان معتقد است قیمت ‌های نفت بدون توجه به نتیجه انتخابات آمریکا در ماه نوامبر، رشد خواهند کرد.

به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، با وجود چشم‌انداز ناامیدکننده تقاضای انرژی تحت فشار سنگین پاندمی کرونا بر اقتصاد جهان، گلدمن ساکس همچنان معتقد است قیمت ‌های نفت بدون توجه به نتیجه انتخابات آمریکا در ماه نوامبر، رشد خواهند کرد.

گلدمن پیش‌بینی می‌کند در سال ۲۰۲۱ تقاضای نفت خام تقویت شود و عرضه نفت با محدودیت‌های بیشتری روبرو شود.

تیم تحلیل‌گران کالای بانک گلدمن ساکس در پیامی برای سرمایه‌گذاران نوشت: ما فکر نمی‌کنیم که انتخابات پیش روی آمریکا پیش‌بینی‌های ما در مورد رشد قیمت نفت را مخدوش کند و در واقع پیروزی دموکرات‌ها با موج آبی می‌تواند کاتالیزور مثبتی برای آن باشد.

دولت بایدن با قانون‌ مندتر کردن و گران‌تر کردن تولید نفت شیل باعث خواهد شد قیمت‌ها تقویت شوند.

اگر بایدن انتخاب شود به دنبال عاری کردن بخش انرژی آمریکا از آلودگی کربن تا سال ۲۰۳۵ خواهد بود. تحلیل‌گران معتقدند دولت او با اعمال مالیات برای تولید نفت باعث شود هزینه تولید هر بشکه ۵ دلار افزایش یابد.

گلدمن ساکس در حالی پیش‌بینی می‌کند تولید نفت و گاز شیل آمریکا محدودتر شود که در حال حاضر تعداد چاه‌های فعال نفت شیل برای اولین بار از ماه مارس رو به افزایش گذاشته‌اند. در ماه مارس سقوط شدید قیمت‌های نفت باعث شد.

منبع
خبرگزاری موج
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید