تهران
کد خبر:75992
پ

فرود اضطراری یک فروند هواپیمای مسافربری در اوکلاهامای آمریکا

به گزارش خبرگزاری به نقل از اسپوتنیک، همزمان با افزایش شمار مسافران پروازهای داخلی در آمریکا به بالاترین میزان خود از زمان شیوع ویروس کرونا، ورود یک مسافر متمرد به یک پرواز خطوط هوایی دلتا و اختلاف و درگیری وی با خدمه پرواز بر سر زدن ماسک حادثه آفرین شد. خبرگزاری فرانسه گزارش داد که […]


به گزارش خبرگزاری به نقل از اسپوتنیک، همزمان با افزایش شمار مسافران پروازهای داخلی در آمریکا به بالاترین میزان خود از زمان شیوع ویروس کرونا، ورود یک مسافر متمرد به یک پرواز خطوط هوایی دلتا و اختلاف و درگیری وی با خدمه پرواز بر سر زدن ماسک حادثه آفرین شد.

خبرگزاری فرانسه گزارش داد که یک مرد مسافر در هواپیمای متعلق به خطوط هوایی دلتا که از لس آنجلس عازم آتلانتا بود به دو تن از خدمه پرواز حمله و تهدید کرد که هواپیما را سرنگون خواهد کرد. در پی آن، خدمه پرواز مجبور به فرود اضطراری در ایالت اوکلاهاما شدند.

طبق گزارشها دریافتی از سوی این خط هوایی و همچنین رسانه ها، این حادثه در جریان پرواز شماره ۱۷۳۰ دلتا در شامگاه جمعه رخ داد.

بنا بر این گزارش، خلبان پرواز برای مقابله با این مسافری که با خدمه پرواز درگیر شده و به طور مرتب اعلام می کرد که قصد دارد «هواپیما را سرنگون کند»، از تمام مردان تنومند در این پرواز کمک خواست.

چندین نفر از جمله یک خلبان خارج از خدمت دست به کار شده و پس از درگیری خشونت آمیز با این مسافر، وی را مغلوب کردند.

هنوز انگیزه فرد مهاجم از این اقدام مشخص نشده است. همچنین هیچ خسارت مالی یا جانی گزارش نشده است.

گفتنی است که طبق داده های سازمان هوانوردی فدرال، طی سال جاری میلادی بروز حوادثی مشابه در پروازهای تجاری افزایش یافته است که بخشی از آن به دلیل بالا رفتن سطح استرس و همچنین سیاسی شدن موضوع زدن ماسک در اماکن عمومی است.

منبع:خبرگزاری مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری