تهران
کد خبر:65619
پ

عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی؛ امروز در بورس انرژی

بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود. به نقل از بورس انرژی، رینگ داخلی این بورس، امروز (شنبه، ۱۵ آذرماه) شاهد عرضه کالاهای برش سنگین حاصل از پالایشگاه نفت و پتروشیمی به جز بنزین و گازوئیل و رافینت پتروشیمی بیستون و گاز پروپان صنعتی و گاز مایع صنعتی پتروشیمی […]

عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی؛ امروز در بورس انرژی

بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.

به نقل از بورس انرژی، رینگ داخلی این بورس، امروز (شنبه، ۱۵ آذرماه) شاهد عرضه کالاهای برش سنگین حاصل از پالایشگاه نفت و پتروشیمی به جز بنزین و گازوئیل و رافینت پتروشیمی بیستون و گاز پروپان صنعتی و گاز مایع صنعتی پتروشیمی بندر امام است و نرمال بوتان پالایش نفت کرمانشاه در رینگ بین‌الملل عرضه می‌شود.

روز چهارشنبه (۱۲ آذرماه) کالاهای آیزوریسایکل و حلال ۴۰۲ پالایش نفت بندرعباس، حلال ۴۰۲ پالایش نفت اصفهان، حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز، میعانات گازی پالایش گاز خانگیران، نفتای سبک پالایش نفت کرمانشاه و هیدروکربن سنگین پتروشیمی بوعلی سینا در رینگ داخلی و ته مانده برج تقطیر پالایش نفت کرمانشاه و رافینت پتروشیمی بیستون در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران معامله شد.

در این روز بیش از ۱۵.۹۵۴ تن فرآورده هیدروکربوری به ارزش بیش از ۱.۰۵۸ میلیارد و ۶۷ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران دادوستد شد.

منبع
ایلنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید