تهران
کد خبر:70328
پ

شرکت ویزا هم در برابر ارز‌های مجازی سر خم کرد

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری، شرکت پرداخت بین‌المللی ویزا قصد دارد تا به کاربرانش امکان دهد، در کشور‌هایی که از نظر قانونی مشکل ندارند، خرید و فروش ارز‌های مجازی را انجام دهند. به گزارش ریانووستی، این شرکت اعلام کرده است که می‌توان ارز‌های مجازی را به دو دسته تقسیم کرد؛ نخستین دسته ارز‌های مجازی هستند […]


به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری، شرکت پرداخت بین‌المللی ویزا قصد دارد تا به کاربرانش امکان دهد، در کشور‌هایی که از نظر قانونی مشکل ندارند، خرید و فروش ارز‌های مجازی را انجام دهند.

به گزارش ریانووستی، این شرکت اعلام کرده است که می‌توان ارز‌های مجازی را به دو دسته تقسیم کرد؛ نخستین دسته ارز‌های مجازی هستند که پشتوانه اسکناس و پول ملی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به ارز‌هایی اشاره کرد که از سوی بانک‌های مرکزی کشور‌ها عرضه شده‌اند. دسته دوم ارز‌های مجازی ارز‌های مجازی سنتی هستند که در واقع فقط دارایی بوده و از آن‌ها برای سرمایه‌گذاری استفاده می‌شود.

شرکت ویزا هم اکنون با یک بانک ارز‌های مجازی در آمریکا توافق کرده تا از طریق همکاری با آن به مشتریانش امکان خرید، فروش و نگهداری ارز‌های مجازی را بدهد.

ویزا می‌گوید: نخستین دسته از ارز‌های مجازی این پتانسیل را دارند که به عنوان ابزاری برای خرید و فروش در کنار پول‌های کنونی مورد استفاده قرار گیرند.

هفته پیش هم شرکت مستر کارت اعلام کرده بود که قصد دارد، امکان پرداخت از طریق ارز‌های مجازی را طی سال جاری برای مشتریانش فراهم کند.
منبع: خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید