تهران
کد خبر:66078
پ

سهام یک پتروشیمی دیگر در راه عرضه در بورس

معاون مالی و سرمایه گذاری هلدینگ خلیج فارس گفت: کمتر از یک ماه دیگر سهام با ارزش پتروشیمی اروند به بورس عرضه می شود. سعید محبی فر پس از عرضه اولیه سهام پتروشیمی بوعلی سینا به عنوان سیزدهمین شرکت از مجموعه هلدینگ خلیج فارس به مردم گفت: کمتر از یک ماه دیگر سهام با ارزش […]

معاون مالی و سرمایه گذاری هلدینگ خلیج فارس گفت: کمتر از یک ماه دیگر سهام با ارزش پتروشیمی اروند به بورس عرضه می شود.
زمان عرضه اولیه یک شرکت پتروشیمی در بورس - همشهری آنلاین

سعید محبی فر پس از عرضه اولیه سهام پتروشیمی بوعلی سینا به عنوان سیزدهمین شرکت از مجموعه هلدینگ خلیج فارس به مردم گفت: کمتر از یک ماه دیگر سهام با ارزش پتروشیمی اروند را هم به بورس عرضه می کنیم و امیدواریم مانند سهام بوعلی و سهام هایی که پیش از این ازسوی هلدینگ خلیح فارس به بازار سرمایه عرضه شده، سودآوری خوبی برای سهامداران داشته باشد.
وی بابیان اینکه دو هدیه خوب برای مردمی که سهامدار پتروشیمی بوعلی سینا شدند، داریم گفت: نخست اینکه ارزش افزوده پتروشیمی شهیدتندگویان در ارزش گذاری سهم بوعلی لحاظ نشده است بنابراین همین امروز دو هزار میلیارد تومان ارزش افزوده این سهام به سهامداران عزیز تقدیم می شود. هدیه دوم این است که سود حاصل از پروژه شیرین سازی روی سود سال آینده و چند ماه پیش رو، در ارزش گذاری لحاظ نشده و اثرات این سود هم به سهامداران می رسد.
معاون مالی و سرمایه گذاری هلدینگ خلیج فارس افزود: ظرف دو ماه آینده سه درصد دیگر از سهام بوعلی به بورس عرضه و بوعلی تبدیل به شرکتی می شود که از نظر درصد، بیشترین سهامدار حقیقی را در مجموعه شرکت های تابعه هلدینگ خلیج فارس دارد.

منبع
بازارنیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید