تهران
کد خبر:92647
پ

روسیه: سران حزب دموکرات از بودجه دولت آمریکا برای آزمایش‌های بیولوژیک در اوکراین استفاده می‌کنند

یک مقام دولت روسیه می‌گوید کشورش شواهد و مدارکی در اختیار دارد که نشان می‌دهد پنتاگون آزمایش‌های بیولوژیک در خاک اوکراین انجام می‌دهد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، ایگور کریلوف رئیس نیروهای حفاظت ..

روسیه: سران حزب دموکرات از بودجه دولت آمریکا برای آزمایش‌های بیولوژیک در اوکراین استفاده می‌کنند

یک مقام دولت روسیه می‌گوید کشورش شواهد و مدارکی در اختیار دارد که نشان می‌دهد پنتاگون آزمایش‌های بیولوژیک در خاک اوکراین انجام می‌دهد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، ایگور کریلوف رئیس نیروهای حفاظت از تشعشع، مواد شیمیایی و بیولوژیک روسیه روز چهارشنبه گفت: وزارت دفاع روسیه مدارک و شواهدی در اختیار دارد که پنتاگون آزمایش‌هایی بر روی شهروندان اوکراینی در بیمارستانی روانی در نزدیکی خارکف انجام می‌داده است.
کریلوف گفت: در ژانویه ۲۰۲۲، اتباع خارجی که آزمایش‌ها را انجام می‌دادند، فوراً تخلیه شدند و تجهیزات و موادی که استفاده می‌کردند به مناطق غربی اوکراین منتقل شدند.
وی گفت: بر اساس اسناد به دست آمده در این بیمارستان آزمایش‌های بیولوژیک بر روی بیماران انجام می‌شده است. وی همچنین از مشارکت شرکت‌های دارویی فایزر و مدرنا برای تحقیق درباره بیماری کرونا در خاک اوکراین خبر داد.
وی خاطرنشان کرد: رهبران حزب دموکرات ایدئولوژیست‌های اصلی فعالیتهای نظامی و بیولوژیکی آمریکا در اوکراین هستند که به طور مستقیم از بودجه‌های دولتی برای آزمایش‌های مخفی بیولوژیک در اوکراین استفاده می‌کنند.

تحولات اوکراین| عدم تمایل غرب به تسریع روند مذاکرات مسکو و کی‌یف / تصویب کمک ۴۰ میلیارد دلاری آمریکا به اوکراینتحولات اوکراین| کاخ سفید: بایدن برنامه‌ای برای سفر به اوکراین ندارد/ مسکو: غرب درخواست‌های امنیتی روسیه را نادیده گرفتتحولات اوکراین| حمله رنگی به سفیر روسیه در لهستان / پوتین: مسکو در حال دفاع از میهن استتحولات اوکراین| تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه/ سفر همسر بایدن به اوکراین
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید