تهران
کد خبر:52009
پ

رشد نسبی بازار بورس در کشورهای حوزه خلیج فارس در پی توافق نفتی

بازارهای بورس کشورهای حوزه خلیج فارس در پایان معاملات روز گذشته -سه‌شنبه- به دنبال توافق نفتی اخیر رشد جمعی را ثبت کردند و سهام بانک‌های این حوزه بهبود یافت. به نقل از پایگاه خبری خلیج آن لاین، بازارهای بورس کشورهای حوزه خلیج فارس به دنبال توافق اخیر بین کشورهای تولیده‌کننده نفت رشد جمعی را در […]

بازارهای بورس کشورهای حوزه خلیج فارس در پایان معاملات روز گذشته -سه‌شنبه- به دنبال توافق نفتی اخیر رشد جمعی را ثبت کردند و سهام بانک‌های این حوزه بهبود یافت.

علت ریزش قیمت سهام در بازار بورس چیست؟

به نقل از پایگاه خبری خلیج آن لاین، بازارهای بورس کشورهای حوزه خلیج فارس به دنبال توافق اخیر بین کشورهای تولیده‌کننده نفت رشد جمعی را در پایان معاملات روز گذشته -سه‌شنبه ثبت کرد و سهام بانک‌های این حوزه نیز شاهد بهبود نسبی بوده است.

شاخص  بورس بازار نخست در کویت در دو جلسه پیاپی رشد چهار و ۱۵ صدم درصدی را ثبت کرد. بورس قطر نیز یک و ۹ صدم درصد و سهام شرکت صنایع تبدیلی این کشور نیز هشت و سه دهم درصد رشد کردند.
شاخص بازار مالی دبی دو و ۸۹ صدم درصد، سهام بانک ملی دبی، املاک «اعمار العقاریه» و بانک اسلامی دبی هر یک به میزان سه درصد رشد را شاهد بودند.
بازار بحرین نیز پس از کاهش طی چهار جلسه متوالی یک و ۷۶ صدم درصد رشد کرد. شاخص سهام بانک السلام این کشور نیز هشت و یک صدم و بانک ملی بحرین دو و ۷۰ صدم درصد رشد کردند.
شاخص بازار اوراق بهادار ابوظبی نیز یک و پنج صدم درصد و بانک اسلامی ابوظبی نیز دو درصد رشد را از سر گذراند.
شاخص بورس عربستان سعودی یک و سه صدم درصد، سهام بانک الراجحی در این کشور یک و سه دهم درصد و سهام شرکت «سابک» نیز یک و ۹۵ صدم درصد رشد کرده است.
منبع
ایلنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید