تهران
کد خبر:80808
پ
راه حل اصولی جهت نظافت فضای کار و زندگی شما

راه حل اصولی جهت نظافت فضای کار و زندگی شما

آبا نوین حرفه ای ترین شرکت خدمات نظافتی در تهران شرکت آبا نوین  معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافتی در تهران بوده که با بیش از ۱۱ سال سابقه در این حوزه قادر به ارائه بهترین خدمات می باشد. نظافت منزل در تهران بدون هیچگونه آسیب به وسایل منزل از جمله خانه تکانی عید […]

آبا نوین حرفه ای ترین شرکت خدمات نظافتی در تهران

شرکت آبا نوین  معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات نظافتی در تهران بوده که با بیش از ۱۱ سال سابقه در این حوزه قادر به ارائه بهترین خدمات می باشد.

نظافت منزل در تهران بدون هیچگونه آسیب به وسایل منزل از جمله خانه تکانی عید خدمت اصلی این شرکت می باشد.  نظافت منزل نوساز و بازسازی شده نیز که به دلیل جا ماندن بقایای مصالح ساختمانی سخت و دشوار است، با دقت فراوان و اصولی صورت میگرد.

نظافت ساختمان در مناطق مختلف تهران با کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت ثبت سفارش می‌شود. شما عزیزان می توانید هر قسمت از ساختمان را که نیاز به تمیز کردن وضدعفونی دارد، در چک لیست نظافت ساختمان در تهران قرار دهید.

نظافت شرکت ها، ادارات و بانک ها در تهران باتوجه به وجود مدارک واسناد مهم در سیستم ها توسط نظافتچی هایی که به طور ویژه و متفاوت از نظافتچی های منزل آموزش دیده اند، صورت می‌گیرد.

شستشوی مبل از خدماتی است که اگر مایل باشید به صورت خشک شویی مبل در منزل صورت می گیرد. با ثبت این سفارش در شرکت آبانوین دیگر نیازی به جابجایی مبل، که خود موجب افزایش احتمال آسیب به آن و دیوارها می شود، نیست.

نظافتچی های شرکت آبا نوین کاملا آموزش دیده و مجرب هستند و تخصص های لازم در رابطه با تمیز و ضد عفونی کردن محیط های کاری اصناف مختلف، خصوصا کارخانجات تولید کننده محصولات غذایی و بهداشتی را دارا هستند. استفاده از مواد شوینده و ضد عفونی کننده مرغوب در دستور کار این شرکت قرار دارد.

شما عزیزان میتوانید قبل از ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید و با توجه به درخواست هایی که دارید ، انتخاب کنید که نیروی ارسال شده آقا یا خانم باشد. نظافتچی های آقا و خانم شرکت آبانوین کاملا حرفه ای و متعهد به انجام وظایف خود هستند. در کوتاه ترین زمان ممکن بعد از ثبت سفارش نیروها فرستاده می‌شوند. در صورت عدم رضایت از نظافتچی ارسال شده، با پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید تا بدون دریافت هیچ وجه اضافه نظافتچی دیگری مجددا فرستاده شود. کارپردازان شرکت خدمات نظافتی آبا نوین معتبر ترین معرفی نامه ممکن را به مشترکین هنگام ورود به منزل تقدیم می کنند که تماماً چاپی و دارای عکس نظافتچی ارسال شده است.

هدف ما ارائه خدمات نظافتی با بهترین کیفیت و کسب رضایت شماست.

abanovinco.com

منبع
شرکت خدمات نظافتی آبا نوین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری