تهران
کد خبر:86982
پ

رئیس بانک مرکزی لبنان ممنوع السفر شد

دادستان منطقه جبل لبنان حکم ممنوعیت سفر «ریاض سلامه» رئیس بانک مرکزی را صادر کرد. به گزارش خبرگزاری، قاضی «غاده عون» دادستان منطقه جبل لبنان بنا به شکایت ارائه شده از سوی وکلای اداره حقوقی نهاد «مردم خواستار اصلاح نظام هستند»، حکم ممنوعیت سفر زمینی، دریایی و هوایی ریاض سلامه رئیس بانک مرکزی این کشور […]

دادستان منطقه جبل لبنان حکم ممنوعیت سفر «ریاض سلامه» رئیس بانک مرکزی را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری، قاضی «غاده عون» دادستان منطقه جبل لبنان بنا به شکایت ارائه شده از سوی وکلای اداره حقوقی نهاد «مردم خواستار اصلاح نظام هستند»، حکم ممنوعیت سفر زمینی، دریایی و هوایی ریاض سلامه رئیس بانک مرکزی این کشور را صادر کرد.

به گزارش النشره، در حکم صادره از سوی قاضی غاده عون آمده است: ما با توجه به شراط و مقتضیات دستگاه قضایی کشور و بنا به شکایت ارائه شده از سوی وکلای اداره حقوقی نهاد «مردم خواهان اصلاح نظام»، خواستار اجرای حکم ممنوعیت سفر رئیس بانک مرکزی آقای ریاض توفیق سلامه از راه‌های زمینی، دریایی و هوایی هستیم.

پرونده ریاض سلامه رئیس بانک مرکزی لبنان در فرانسه، لوکزامبورگ، آلمان و سایر کشورها هم باز است و او از ابتدای سال جاری به اختلاس بیش از ۳۰۰ میلیون دلار از بانک مرکزی لبنان متهم شده است.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید