تهران
کد خبر:72782
پ

درگیری پلیس اتریش با تظاهرات ضد محدودیت‌های کرونایی

به گزارش خبرگزاری، چند صد نفر از مردم اتریش روز شنبه۲۱فروردین با تجمع و تظاهرات در خیابان‌های شهر «وین» به محدودیت‌های قرنطینه‌ای مرتبط با همه‌گیری ویروس «کووید۱۹» اعتراض کردند. طبق گزارش شبکه «راپتلی»، نیروهای امنیتی وین با معترضان برخورد کرد که در پی این مداخله، این تظاهرات به خشونت کشیده شد. بر اساس این گزارش، […]


به گزارش خبرگزاری، چند صد نفر از مردم اتریش روز شنبه۲۱فروردین با تجمع و تظاهرات در خیابان‌های شهر «وین» به محدودیت‌های قرنطینه‌ای مرتبط با همه‌گیری ویروس «کووید۱۹» اعتراض کردند.

طبق گزارش شبکه «راپتلی»، نیروهای امنیتی وین با معترضان برخورد کرد که در پی این مداخله، این تظاهرات به خشونت کشیده شد.

بر اساس این گزارش، تظاهرات‌کنندگان برای اعتراض به محدودیت‌های جدید کرونایی، از تمام بخش‌های اتریش در پایتخت این کشور جمع شده بودند.

پلیس اتریش در بیانیه‌ای مدعی شد تظاهرات‌کنندگان از دستورالعمل‌های بهداشتی در رابطه با فاصله‌گذاری اجتماعی از جمله استفاده از ماسک بهداشتی پیروی نکرده بودند.

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد، بعد از دخالت پلیس و به خشونت کشیده شدن تظاهرات، معترضان با نیروهای امنیتی درگیر شده و تلاش کردند موانع را از بین ببرند.

اتریشی‌ها در حالی به محدودیت‌های کرونایی اعتراض دارند که این کشور با ۵۷۴,۷۵۵ مبتلا و ۹,۶۶۲ فوتی بر اثر این ویروس، در رتبه سی‌وهفتم کشورهای آلوده به کووید۱۹ قرار دارد.

منبع:خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید