تهران
کد خبر:100990
پ

خاموشی پتروشیمی لردگان با هدف تامین گاز بخش خانگی

مدیرکل صمت چهارمحال و بختیاری گفت: پتروشیمی لردگان در راستای تامین نیاز بخش خانگی به گاز طبیعی، تولید خود را متوقف کرده و وارد مراحل اورهال شده است. نفتی ها /سجاد رستمی  مدیرکل صمت چهارمحال و بختیاری در شهرکرد، با بیان اینکه پتروشیمی لردگان در مسیر تامین گاز مصرف خانگی، تولید محصول را متوقف کرد، […]مدیرکل صمت چهارمحال و بختیاری گفت: پتروشیمی لردگان در راستای تامین نیاز بخش خانگی به گاز طبیعی، تولید خود را متوقف کرده و وارد مراحل اورهال شده است.

نفتی ها /سجاد رستمی  مدیرکل صمت چهارمحال و بختیاری در شهرکرد، با بیان اینکه پتروشیمی لردگان در مسیر تامین گاز مصرف خانگی، تولید محصول را متوقف کرد، گفت: پتروشیمی‌ها به ویژه در زمینه تولید اوره‌ و آمونیاک از گاز طبیعی به عنوان ماده اولیه استفاده می‌کنند و در صورت توقف تولید متضرر خواهند شد.

مدیرکل صمت چهارمحال و بختیاری افزود: هم اکنون پتروشیمی لردگان در راستای تامین نیاز بخش خانگی به گاز طبیعی، تولید خود را متوقف کرده و وارد مراحل اورهال شده است.

وی اظهار داشت: شرکت اوره و آمونیاک لردگان به عنوان بومی‌ترین واحد پتروشیمی کشور در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار در شهرستان فلارد فعالیت می‌کند.

رستمی اضافه کرد: در شرایط عادی پتروشیمی لردگان ظرفیت تولید روزانه بیش از ۲ هزار و ۵۰ تن آمونیاک و ۳ هزار و ۲۵۰ تن اوره دارد.

*
پرتال رسمی خبررسانی انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید