تهران
کد خبر:60443
پ

حمایت از همایش زنجیره ارزش پلی‌اتیلن

هدف از اجرای همایش تخصصی زنجیره ارزش پلی اتیلن “تکنولوژی و کسب و کار” که در روزهای ۱۲و ۱۳مهر ماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد گردید ، معرفی تکنولوژی های جدید در صنایع تکمیلی پلی اتیلن و نحوه تامین آن ، دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان در توسعه و بومی سازی تکنولوژی ، بررسی راههای تولید گریدهای نوین پلی اتیلن، فرصتهای زنجیره ارزش و صنایع تکمیلی این صنعت بر اساس مزیتهای رقابتی موجود ، نقش کامپاندهای پلی اتیلن در صنایع مختلف، بررسی چالش های صنعت پلی اتیلن و ارائه راهکارهای قابل اجرا، می باشد.

حمایت از همایش زنجیره ارزش پلی‌اتیلن

هدف از اجرای همایش تخصصی زنجیره ارزش پلی اتیلن “تکنولوژی و کسب و کار” که در روزهای ۱۲و ۱۳مهر ماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد گردید ، معرفی تکنولوژی های جدید در صنایع تکمیلی پلی اتیلن و نحوه تامین آن ، دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان در توسعه و بومی سازی تکنولوژی ، بررسی راههای تولید گریدهای نوین پلی اتیلن، فرصتهای زنجیره ارزش و صنایع تکمیلی این صنعت بر اساس مزیتهای رقابتی موجود ، نقش کامپاندهای پلی اتیلن در صنایع مختلف، بررسی چالش های صنعت پلی اتیلن و ارائه راهکارهای قابل اجرا، می باشد.

همایش‌سازان امروز با همکاری انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران این همایش را در سه بخش ۱) سخنرانی و ارائه مقالات، ۲) میزگردهای تخصصی و ۳) نمایشگاه جانبی برگزار می‌کند. شرکت کنندگان این همایش، متخصصین همین حوزه و نیز شرکت ها و افراد تاثیرگذار صنعتی اعم از خصوصی یا دولتی خواهند بود تا بتوان در انتهای همایش دستاوردی محسوس و قابل اجرا برای این صنعت ارائه داد. نمایشگاه جانبی این همایش، مکانی برای نمایش توانمندی شرکتهای معظم خواهد بود و در این رویداد علمی ، دستاوردهای خود را در معرض اطلاع عموم قرار دهند. این همایش، فرصتی را فراهم خواهد آورد تا شرکتهای توانمند داخلی بتوانند با استفاده از آن به توسعه کسب و کار خود اقدام نمایند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت زیر اقدام کنید:

www.iicic.com/pe/fa/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید