تهران
کد خبر:62712
پ

جهش ۲ درصدی قیمت نفت علی‌رغم نگرانی از آینده تقاضا

قیمت نفت خام علی‌رغم این جهش کرد که رشد تعداد مبتلایان کرونا در اتحادیه اروپا و آمریکا به عنوان بزرگترین مصرف‌کننده نفت نگرانی‌هایی را در مورد چشم‌انداز تقاضای نفت ایجاد کرده است. به گزارش خبرنگار به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، عصر چهارشنبه(۹۹/۰۷/۲۳) قیمت نفت خام علی‌رغم این جهش کرد که رشد تعداد مبتلایان به ویروس کرونا […]


قیمت نفت خام علی‌رغم این جهش کرد که رشد تعداد مبتلایان کرونا در اتحادیه اروپا و آمریکا به عنوان بزرگترین مصرف‌کننده نفت نگرانی‌هایی را در مورد چشم‌انداز تقاضای نفت ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، عصر چهارشنبه(۹۹/۰۷/۲۳) قیمت نفت خام علی‌رغم این جهش کرد که رشد تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در اتحادیه اروپا و آمریکا به عنوان بزرگترین مصرف‌کننده نفت نگرانی‌هایی را در مورد چشم‌انداز تقاضای نفت ایجاد کرده است و می‌تواند رشد اقتصاد جهانی را مختل کند.

تا ساعت ۱۷:۵۱ به وقت تهران، قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت تگزاس غرب آمریکا، دبلیوتی‌آی، ۲.۰۱ درصد یا ۸۱ سنت نسبت به قیمت بسته شده دیشب جهش کرد و به ۴۱.۰۱ دلار رسید.

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت، بنچ‌مارک بین‌المللی قیمت نفت، ۱.۵۸ درصد یا ۶۷ سنت جهش کرد و به ۴۳.۱۲ دلار رسید.

در حالی که افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا و بازگشت به تولید تولیدکنندگان خلیج مکزیک آمریکا پس از طوفان سهمگین دلتا به قیمت‌های نفت فشار وارد می‌کرد، انتشار گزارش کاهش میزان ذخایر انبارهای نفت خام آمریکا قیمت‌ها را تقویت کرد.

منبع:خبرگزاری مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید