تهران
کد خبر:70904
پ

جراحت سه پلیس آمریکایی بر اثر انفجار در کانزاس

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری، منابع آمریکایی از وقوع انفجاری در جریان بازرسی مأموران پلیس ایالات کانزاس از یک خانه در شهر «ویچیتا» خبر دادند. به نوشته وبگاه شاخه محلی شبکه «سی‌بی‌اس»در ویچیتا، مأموران پلیس این شهر عصر شنبه (۹۹٫۱۱٫۹) (به وقت محلی) برای بازرسی از یک منزل مسکونی اعزام شده بودند. «گوردون رامسی» رئیس […]


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری، منابع آمریکایی از وقوع انفجاری در جریان بازرسی مأموران پلیس ایالات کانزاس از یک خانه در شهر «ویچیتا» خبر دادند.

به نوشته وبگاه شاخه محلی شبکه «سی‌بی‌اس»در ویچیتا، مأموران پلیس این شهر عصر شنبه (۹۹٫۱۱٫۹) (به وقت محلی) برای بازرسی از یک منزل مسکونی اعزام شده بودند.

«گوردون رامسی» رئیس پلیس ویچیتا در این باره توضیح داد که سه افسر پلیس بعد از اینکه به خانه مورد نظر رسیدند، متوجه پنجره‌های شکسته آن شدند و برای بازرسی به سمت داخل ساختمان حرکت کردند.

بر اساس این گزارش، به محض وارد شدن مأموران پلیس به آن خانه، چیزی شبیه انفجار یا تیراندازی سنگین رخ داد که باعث جراحت آن سه نیروی پلیس آمریکا شد.

رامسی همچنین گفت که افسران مجروح به بیمارستان انتقال یافته و علی‌رغم اینکه علت انفجار هنوز مشخص نیست، تیم‌های ضربت و خنثی‌سازی بمب نیز در محل حادثه حضور پیدا کرده‌اند.
منبع: خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید