تهران
کد خبر:62320
پ
در نیمه نخست سال ۹۹ محقق شد؛

تولید ۱۴ میلیارد مترمکعب گاز در پالایشگاه نهم پارس جنوبی

مدیر پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی از تولید ۱۴ هزار میلیون مترمکعب گاز در پالایشگاه نهم در نیمه نخست امسال خبر داد.     به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سید محمد مهدی هاشمی از تولید ۱۴ هزار میلیون مترمکعب گاز طبیعی در این پالایشگاه در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: […]

مدیر پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی از تولید ۱۴ هزار میلیون مترمکعب گاز در پالایشگاه نهم در نیمه نخست امسال خبر داد.

 

تولید ۱۴ میلیارد مترمکعب گاز در پالایشگاه نهم پارس جنوبی

 

به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سید محمد مهدی هاشمی از تولید ۱۴ هزار میلیون مترمکعب گاز طبیعی در این پالایشگاه در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: پالایشگاه نهم در شرایط مناسب عملیاتی آماده ورود به  زمستان است و به‌عنوان نخستین پالایشگاه مجتمع پارس جنوبی، تعمیرات اساسی امسال را با وجود شیوع بیماری کرونا و با بهترین شرایط به پایان رساند.

وی با بیان اینکه تعمیرات اساسی فاز ۱۲ توسط پیمانکار بومی و نیروهای منطقه انجام شده است، افزود: امسال برنامه تعمیراتی در زمان مقرر انجام شد و کیفیت پیمانکار تعمیرات نیز در مقایسه با سال‌های گذشته بسیار مطلوب بود.

مدیر پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس تصریح کرد: هم‌اکنون تمامی واحدهای فاز ۱۲ در شرایط مطلوب در حال تولید محصولات و بهره‌برداری هستند و شش ماه نخست امسال موفق به تولید بیش از ۴۷ هزار و ۲۰۰ تن گوگرد شده است.

منبع
بازار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید