تهران
کد خبر:73874
پ

توربین گازی تلمبه‌خانه نفت گوره بازسازی شد

سرپرست مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشی‌ آلات فرآیندی از بازسازی و تعمیر اساسی یک دستگاه از توربین‌های گازی تلمبه‌خانه گوره خبر داد.
به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، همایون داو..

توربین گازی تلمبه‌خانه نفت گوره باسازی شد

سرپرست مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشی‌ آلات فرآیندی از بازسازی و تعمیر اساسی یک دستگاه از توربین‌های گازی تلمبه‌خانه گوره خبر داد.

به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، همایون داودی فیل‌آبادی اعلام کرد که این توربین گازی تلمبه خانه گوره از نوع ورکسپور است که بازسازی و مونتاژ آن بدون استفاده از دانش فنی کارخانه سازنده و با بهره‌گیری از توانمندی و تجربه متخصصان این مدیریت در کارگاه مرکزی اهواز انجام شد.

وی افزود: این نوع توربین‌ شامل مولد گاز داغ و توربین نیروست و هر کدام شامل دو بخش بدنه‌ها و روتورهاست که عملیات بازسازی و تعمیرات اساسی این بخش‌ها و مونتاژ نهایی توربین با استفاده از قطعات یدکی ساخت شرکت‌های توانمند داخلی، امکانات موجود کارگاهی و تجربه و دانش فنی کارکنان، با کیفیت بالا محقق شد.

سرپرست مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و ماشین آلات فرآیندی گفت: در این تعمیرات کمپرسور هوا، کمپرسور توربین و پوسته میانی، توربین نیرو، روتور مولد گاز داغ مطابق استانداردهای فنی بازسازی و مونتاژ شد.

داودی فیل‌آبادی یادآور شد: توربین‌های گازی ورکسپور، از جمله توربین‌هایی هستند که از چند دهه پیش در تلمبه خانه نفت گوره فعال هستند که تعمیرات اساسی آنها به‌طور دوره‌ای ازسوی این مدیریت انجام می‌شود.

منبع اصلی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید