تهران
کد خبر:100974
پ

تعیین ۲ سقف قیمت جدید برای فرآورده‌های نفتی روسیه

نمایندگان ائتلاف تعیین سقف قیمت برای نفت روسیه، توافق کردند برای فرآورده‌های نفتی این کشور ۲ سقف قیمت جداگانه تعیین کنند. نفتی ها /به نقل از تاس، وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که پس از دیدار آدِوال آدِمِیو، معاون این وزارتخانه، با همتایانش در ائتلاف تعیین سقف قیمت نفت روسیه، دو سقف قیمت جدید برای […]نمایندگان ائتلاف تعیین سقف قیمت برای نفت روسیه، توافق کردند برای فرآورده‌های نفتی این کشور ۲ سقف قیمت جداگانه تعیین کنند.

نفتی ها /به نقل از تاس، وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که پس از دیدار آدِوال آدِمِیو، معاون این وزارتخانه، با همتایانش در ائتلاف تعیین سقف قیمت نفت روسیه، دو سقف قیمت جدید برای فرآورده‌های نفتی این کشور تعیین شده است.

در بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا آمده است که اعضای این ائتلاف توافق کردند تا برای فرآورده‌های نفتی پالایشی روسیه دو سقف قیمتی تعیین شود.

این بیانیه می‌افزاید: یکی از این سقف قیمت‌ها مشمول فرآورده‌های نفتی نظیر گازوئیل و بنزین می‌شود که قیمت آنها بیش‌تر از قیمت نفت خام است و گروه دوم هم محصولات نفتی‌ است که قیمت آنها کمتر از قیمت نفت خام در بازار تعیین می‌شود که از جمله آنها می‌توان به مازوت اشاره کرد.

*
پرتال رسمی خبررسانی انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید