تهران
کد خبر:86951
پ

انتصاب سرپرست برای شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت پس از حدود ۸۰ روز

در حالی که حدود ۸۰ روز پیش، مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت برکنار شده بود، تا امروز که سرپرست جدید برای این شرکت مهم منصوب شود، این شرکت در حال اغما و سردرگمی به سر‌می‌برد و چرایی این مسئله در هاله‌ای از ابهام است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرن..

در حالی که حدود ۸۰ روز پیش، مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت برکنار شده بود، تا امروز که سرپرست جدید برای این شرکت مهم منصوب شود، این شرکت در حال اغما و سردرگمی به سر‌می‌برد و چرایی این مسئله در هاله‌ای از ابهام است.

امروز بالاخره از وزارت نفت خبر رسید که سرپرست شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت منصوب شد.

وزیر نفت در حکمی، حسین آب‌نیکی را به‌عنوان سرپرست شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت منصوب کرد.

در حکم جواد اوجی خطاب به آب‌نیکی آمده است:

«بنا به پیشنهاد مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی به‌موجب این حکم به‌عنوان «سرپرست شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت» منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال موفق و مؤید باشید.»

آب‌نیکی دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف در رشته کارشناسی مهندسی کامپیوتر است و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته MBA گرایش استراتژی از دانشگاه تهران گرفته است.

اینکه چرا وزیر نفت برای این شرکت، مدیرعامل منصوب نکرد و حکم آب‌نیکی را حکم سرپرستی صادر کرد؛ و اینکه چرا حدود ۸۰ روز این شرکت مهم که مأموریت‌های مهمی در بخش انرژی کشور دارد، بدون مدیر و سرپرست و به عبارتی در حال روزمرگی و سردرگمی بوده، سوال مهمی است که وزارت نفت باید به آن پاسخ دهد.

 

منبع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید