تهران
کد خبر:96548
پ

اعلام آماده‌باش مدیریت بحران استان تهران تا ۳ روز آینده/ رستوران‌های ‌شمیرانات موقتاً تعطیل شد‌

مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به احتمال بالا آمدن آب رودخانه و جاری شدن روان‌آب در مسیل‌ها گفت: مدیریت بحران استان تهران تا ۷۲ ساعت آینده در آماده باش کامل خواهد بود. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از استان تهران، حامد یزدی..

اعلام آماده‌باش مدیریت بحران استان تهران تا 3 روز آینده/ رستوران‌های ‌شمیرانات موقتاً تعطیل شد‌

مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به احتمال بالا آمدن آب رودخانه و جاری شدن روان‌آب در مسیل‌ها گفت: مدیریت بحران استان تهران تا ۷۲ ساعت آینده در آماده باش کامل خواهد بود.

حامد یزدی مهر در جمع خبرنگاران از آماده‌باش کامل دستگاه‌های امدادی در پی پیش‌بینی بارش شدید باران و احتمال جاری شدن سیل در استان تهران تا سه روز آینده خبر داد و اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های هواشناسی وضعیت جوی استان تهران تا ۳ روز آینده با تداوم فعالیت سامانه بارشی همراه خواهد بود.

وی با بیان اینکه بر اساس اعلام هواشناسی طی ۳ روز آینده آسمان در اکثر نواحی استان به ویژه نیمه شمالی و ارتفاعات ابری تا نیمه ابری همراه با رگبار و رعد و برق و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ و نیز گاهی وزش باد شدید همراه خواهد بود گفت: بر این اساس آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان‌آب در مسیل‌ها و بالا آمدن آب رودخانه‌ها مورد انتظار است که در این خصوص آمادگی کامل همه دستگاه‌های اجرایی ضروری می‌باشد.

مدیر‌کل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به اینکه تا کنون عوامل راهداری ۹۰ درصد از مسیرهای شرق استان تهران که در معرض سیل بودند پاکسازی کرده‌اند بیان داشت: طبق اعلام اخطاریه‌ها و هشدارها به دستگاه‌ها با شفاف‌سازی شرایط بحرانی به مالکان رستوران‌های مناطقی از شمیرانات موقتاً تعطیل شده است.

یزدی مهر در پایان خاطرنشان کرد: از همه مردم می‌خواهیم هشدارهای صادرشده را جدی بگیرند و از حضور در کنار رودخانه‌ها و مسیرهای خطر و حادثه ساز خودداری کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید