تهران
کد خبر:93306
پ

آماده‌باش شرکت ملی نفت برای کمک به حادثه‌دیدگان آبادان

 محسن خجسته‌مهر ضمن اعلام تسلیت به بازماندگان هموطنان فوت شده در حادثه ریزش ساختمان در آبادان، در تماس تلفنی با مقام‌های محلی در استان خوزستان و آبادان بر آماده‌باش حداکثری شرکت‌های زیر مجموعه نفت برای خدمت‌رسانی به حادثه‌دیدگان تأکید کرد. وی همچنین در تماس با مدیران شرکت‌های نفتی مستقر در خوزستان دستور داد تا با […]

 محسن خجسته‌مهر ضمن اعلام تسلیت به بازماندگان هموطنان فوت شده در حادثه ریزش ساختمان در آبادان، در تماس تلفنی با مقام‌های محلی در استان خوزستان و آبادان بر آماده‌باش حداکثری شرکت‌های زیر مجموعه نفت برای خدمت‌رسانی به حادثه‌دیدگان تأکید کرد.

وی همچنین در تماس با مدیران شرکت‌های نفتی مستقر در خوزستان دستور داد تا با امکانات کامل ضمن هماهنگی با مقامات محلی، آمادگی حداکثری برای خدمات‌رسانی داشته باشند.

بر اساس این گزارش، ظهر دیروز (دوشنبه، دوم خردادماه) ساختمان ۱۰ طبقه متروپل در آبادان ریزش کرد که منجر به فوت چند تن از هم‌وطنان شد و عملیات آواربرداری همچنان ادامه دارد.

همچنین از ابتدای وقوع حادثه امدادرسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به مصدومان حادثه نیز آغاز شده است و هم‌اکنون ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید