تبلیغات با apchen

انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتخاب بهترین رسانه برای تبلیغات شما وقت و زمان خود را هدر ندهید. بهترین موقعیت برای تبلیغات شما در اینجا فراهم آماده است.

انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران از طرق گوناگون و کارآمدی محصولات و خدمات سازمان شما را معرفی می‌کند و به مصرف‌کنندگان می‌شناساند.


این فعالیت‌ها شامل تبلیغات از طریق وب سایت، مجله‌ی انجمن، عضویت در نهادهای شبکه‌سازی مانند اتاق بازرگانی ایران، استفاده از تبلیغات محیطی مانند بنر و پخش تیزر تبلیغاتی در گردهمایی‌های سالانه، جلسات، نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های داخل و خارج از کشور و شبکه‌های اجتماعی مانند لینکداین و فیس بوک می‌باشند.


انواع مختلف تبلیغات از طریق انجمن ما در زیر توضیح داده شده است تا سازمان شما بتواند کارآمدترین روش برای معرفی محصولات و خدمات خود را برگزیند. برای اطلاعات بیشتر با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرمایید.


1. تبلیغات فضای مجازی: از طریق سایت و پروفایل انجمن در شبکه‌های اجتماعی، بنرهای مجازی و معرفی خدمات و محصولات از طریق ایمیل به سایر اعضا و فعالان در صنف مهندسین پلیمر و شیمی کشور


2. تبلیغات در مجله‌ی انجمن: مجلات مخاطبان را به طور بسیار خاص درگیر می‌کنند و مطالب ویژه را برای مخاطبین خاص انتخاب می‌کنند. استفاده از مجله‌ی ما شما را به اهداف تبلیغاتی منحصر به فردتان می‌رساند و مخاطبین خاص شما را مورد هدف قرار می‌دهد.


3. تبلیغات محیطی: بسته‌ی تبلیغات محیطی انجمن شامل تبلیغات برای سازمان شما از طریق بنر و پخش تیزرهایی است که انجمن در تمامی رویدادهای سالانه و همچنین کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌هایی که در آنها شرکت می‌کند، به معرفی خدمات و محصولات سازمان شما اهتمام دارد.

 

  

 

انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی   

                                               

          عضویت کانال انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی در تلگرام