سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 16:01

معرفی شرکت مشاوره الکساندر هیوز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استخدام مدیران ارشد توسط یک شرکت بین‌المللی

شرکت الکساندر هیوز در زمینه مشاوره مدیران ارشد در سال 1957 تاسیس شد. این شرکت با پیاده‌سازی سیستم مدیریت استعداد در جذب نیروهای متخصص (مدیران و کارشناسان ارشد اجرایی و غیراجرایی) با هدف بهینه کردن توان سازمانی به منظور تحقق نتایج کسب‌وکار تعریف شده است. شرکت الکساندر هیوز از معدود شرکت‌های مستقل اروپایی در زمینه منابع انسانی است که می‌تواند نیروهای متعهد و با توان بالا را با اطمینان به سرسخت‌ترین مشتریان خود پیشنهاد دهد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر پاریس قرار دارد و از بدو تاسیس تاکنون توانسته 54 دفتر با هدف شناسایی افراد مستعد با توانمندی‌های جهانی تعریف شده در آسیا، ‌آمریکا و اروپا تاسیس نماید.

این شرکت با 130 مشاور عملیاتی در 10 بخش مختلف برتر، از سرویس‌‌های مالی و فناوری گرفته تا علوم زیستی، صنایع تولیدی و بازاریابی فعالیت دارد و تخصص آن در جست‌وجوی مدیران کلیدی و متخصصی است که این مدیران اغلب همان رهبران بالقوه آن سازمان را تشکیل می‌دهند.

 

افتتاح دفتر شرکت مشاوره الکساندر هیوز در تهران

یکی از فضاهای خالی در کشور ما نبودن اطلاعات تخصصی منابع انسانی متخصص در حد مدیرعامل و مدیر منطقه‌ای یا مدیر خاورمیانه و غیره است. در حال حاضر شرکت‌هایی که در بخش منابع انسانی فعالیت می‌کنند بسیار اندک هستند و هنوز ارجاع صنایع و سازمان‌ها جهت استخدام پرسنل ماهر و توانا به این نهادها بسیار محدود است و صاحبان صنایع ترجیح می‌دهند به صورت سنتی مدیران خود را انتخاب کنند. از این رو افتتاح یک شرکت بین‌المللی در بحث منابع انسانی با توان بالای مدیریتی می‌تواند جذب سرمایه انسانی کارآمد و مفید را برای سایر شرکت‌ها در بر داشته باشد.

دفتر تهران شرکت الکساندر هیوز با همکاری شرکت ایرانیان آفیس در 9 اسفندماه 1395 رسما افتتاح شده است. این دفتر در حال حاضر اطلاعات خود را از دفتر فرانسه دریافت می‌کند. مدیریت دفتر تهران بر عهده مدیران شرکت ایرانیان آفیس است.

 

معرفی شرکت ایرانیان آفیس

شرکت بین‌المللی مشاوره سرمایه‌گذاری ایرانیان آفیس با همکاری مشترک شرکت مشاوره استخدامی الکساندر هیوز از یکسال گذشته در ایران تاسیس و مشغول به فعالیت است. شرکت ایرانیان آفیس در حال حاضر به سرمایه‌گذاران بین‌المللی حاضر در ایران یا آن دسته از سرمایه‌گذارانی که تمایل به ورود در عرصه ایران را دارند، خدمات گسترده‌ای از جمله موارد ذیل را ارائه می‌دهد.

 

خدمات تخصصی به شرکت‌ها:‌

۱. خدمات فنی و تخصصی (مالی و حسابداری، مالیاتی، حقوقی و منابع سازمانی)، به نحوی که شرکت‌ها را قادر می‌سازد با تمرکز بر فعالیت‌های تجاری خود خدمات تخصصی را برون‌سپاری کنند.

۲. استخدام نیروی انسانی و انجام کلیه فعالیت‌های استخدامی

۳. جذب و معرفی نیروی انسانی متخصص با همکاری شرکت الکساندر هیوز

همچنین این شرکت خدمات ویژه‌ای در اختیار سرمایه‌گذارانی قرار می‌دهد که برای نخستین بار قصد ورود به بازار ایران را دارند؛ از جمله:‌

۱. تاسیس و راه‌اندازی شرکت‌ها

۲. معرفی و پیشنهاد بهترین راه ورود به بازار

۳. تامین مالی سرمایه

۴. انجام کلیه امور ادغام و خرید شرکت‌های

 

در بیانیه افتتاح این شرکت اظهار شده است: «آمارهای دفتر تهران ما نشان می‌دهد اقتصاد جهانی به بازار ایران بسیار علاقه‌مند است و ما افتخار داریم اولین شرکت بین‌المللی مدیریت اجرایی منابع انسانی برای جذب نیروهای مستعد و کارآمد از سراسر جهان جهت حمایت از کسب‌و‌کار در ایران باشیم.»

جولین روزت، مدیرعامل شرکت الکساندر هیوز هم با اشاره به اهمیت بازار ایران برای مشتریان این شرکت تاکید کرد، بسیاری از شرکت‌های غرب اروپا مایل هستند تا به بازار ایران بازگردند، جایی که ظرفیت تولید برای 80 میلیون نفر را دارد.

شرکت الکساندر هیوز سال‌ها در خاورمیانه فعالیت داشته است اما به نقل از شرکا، به علت پهنای وسعت و پتانسیل بالای کشور ایران و همچنین رشد تقاضای مشتریان، حضور فیزیکی در این سرزمین برای این شرکت ضروری است.

 گردآورنده: نازنین آثاری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  

 

انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی   

                                               

          عضویت کانال انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی در تلگرام