تهران
کد خبر:43675
پ
شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق روزانه ۶۲میلیون مترمکعب گاز طبیعی تولید می‌کند.

تولید روزانه ۶۲میلیون مترمکعب گاز طبیعی در سرخس

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در نشست خبری با خبرنگاران درمنطقه عملیاتی خانگیران سرخس گفت: هم اکنون ۶۵حلقه چاه گاز تولیدی و تزریقی در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق فعال و پایدار است و گاز ۶ استان کشور را تامین می‌کنیم. سید ابوالحسن محمدی با بیان اینکه تولید روزانه گاز […]

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در نشست خبری با خبرنگاران درمنطقه عملیاتی خانگیران سرخس گفت: هم اکنون ۶۵حلقه چاه گاز تولیدی و تزریقی در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق فعال و پایدار است و گاز ۶ استان کشور را تامین می‌کنیم.
سید ابوالحسن محمدی با بیان اینکه تولید روزانه گاز طبیعی این شرکت معادل با حدود ۴۰۰هزار بشکه نفت است و یک روز هم قطعی گاز نداریم، افزود: در مخزن دو منظوره شوریجه D هشت ماه ابتدایی سال تولید گاز طبیعی داریم و مازاد تولید به خود مخزن برای بهره‌برداری در فصل زمستان تزریق می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه سال گذشته هیج نوع خرید ارزی نداشتیم و عمده خرید‌ها از تولیدات داخلی بوده است خاطرنشان کرد:شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی پرچمدار است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق گفت: شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق خوشبختانه شرکتی کاملا صنعتی و پایدار است و از قطعاتی هم استفاده می‌کنیم که صنعتی و پایدار هستند.

منبع
خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید