تهران
کد خبر:62898
پ

دریافت لوح و تقدیرنامه سه ستاره تعالی سازمانی توسط نفت پارس

دریافت لوح و تقدیرنامه سه ستاره تعالی سازمانی توسط نفت پارس به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی “ نفت ما ” ، همایش پایانی سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در روز یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ در مجتمع فرهنگی آموزشی آدینه و با حضور حدود 140 شرکت از زیر مجموعه های نهادهای انقلابی برگزارگردید. در این همایش […]

دریافت لوح و تقدیرنامه سه ستاره تعالی سازمانی توسط نفت پارس

به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی “ نفت ما ” ، همایش پایانی سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در روز یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ در مجتمع فرهنگی آموزشی آدینه و با حضور حدود 140 شرکت از زیر مجموعه های نهادهای انقلابی برگزارگردید.

در این همایش دکتر محمد جواد ایروانی رئیس شورای سیاستگذاری جایزه ملی تعالی و پیشرفت و عضو  مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان سخنران اصلی مراسم رسیدن به پیشرفت را مستلزم بهره گیری از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات کشور دانسته و خاطر نشان کرد  برای متعالی نمودن این ظرفیت‌ها، بهره وری یک رویکرد راهبردی است که لازم است در درون شرکتها و تمامی دستگاههای اجرایی نهادینه گردد  تا با همراهی دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت شرکتهای زیر مجموعه نهادهای انقلابی بتوانند زمینه ارتقای بهره‌وری را فراهم نمایند.

 شایان ذکر است شرکت نفت پارس در سه دوره متوالی این جایزه حضور پررنگ داشته و در این دوره ، در بهمن ماه سال جاری و پس از ارزیابی شرکت توسط دبیرخانه جایزه ، با جهشی دوپله ای  موفق به اخذ تقدیرنامه سه ستاره گردید که این رشد درخور توجه، متناسب با موفقیتهای همه جانبه شرکت در سال جاری است .

قابل توجه آنکه در انتهای  این همایش،  لوح و تقدیرنامه سه ستاره تعالی  توسط روسای نهادهای انقلابی به مدیریت عامل شرکت نفت پارس اهداء گردید.