تهران
کد خبر:61505
پ

رشد چشمگیر درآمد غول پتروشیمی کویت در سال ۲۰۱۸ میلادی

عملکرد مالی شرکت ایکویت در سال ۲۰۱۸ میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگیری داشته است . به گزارش پایگاه اینترنتی زاویا (zawya)، گروه پتروشیمی ایکویت (Equate Group) کویت روز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، نتایج عملکرد مالی سه ماهه چهارم و کل سال گذشته میلادی خود را اعلام کرد. بر این اساس، این […]

عملکرد مالی شرکت ایکویت در سال ۲۰۱۸ میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگیری داشته است .

به گزارش پایگاه اینترنتی زاویا (zawya)، گروه پتروشیمی ایکویت (Equate Group) کویت روز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، نتایج عملکرد مالی سه ماهه چهارم و کل سال گذشته میلادی خود را اعلام کرد.

بر این اساس، این گروه پتروشیمی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ میلادی درآمد قبل از بهره، مالیات و استهلاک (EBITDA) 427 میلیون دلار را ثبت کرد که به میزان چشمگیری بالاتر از رقم ۳۸۸ میلیون دلار در مدت مشابه سال پیش از آن است.

همچنین درآمد قبل از بهره، مالیات و استهلاک کل ایکویت در سال ۲۰۱۸ دو میلیارد و ۱۲۰ میلیون دلار گزارش شد که به مراتب بالاتر از رقم یک میلیارد و ۷۳۰ میلیون دلار برای سال ۲۰۱۷ میلادی بود.

درآمد خالص بعد از مالیات (Net Income After Tax) برای سال ۲۰۱۸ نیز یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون دلار ثبت شد. این رقم در سال ۲۰۱۷ میلادی یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون دلار بود.

رامش راماچاندرن، مدیر عامل و رئیس گروه ایکویت، عنوان کرد: کارکنان ایکویت در سراسر جهان عملکرد فوق العاده ای داشتند و این نتایج برتر را رقم زدند. رکورد شکنی ایکویت در درآمد قبل از بهره، مالیات و استهلاک نتیجه کارکرد فوق العاده در همه بخش هاست. ما سال ویژه ای از لحاظ مراعات اصول زیست محیطی، سلامت و ایمنی در سراسر جهان، رکورد حجم تولید در تمامی سایت های ایکویت در دنیا، شرایط قیمت گذاری مطلوب، به ویژه در سه ماهه نخست سال گذشته میلادی، و بهینه سازی چشمگیر قیمت ها داشتیم.