تهران
کد خبر:61349
پ

نفت‌گاز یورو ۴ در همه بخش‌های مصرف زابل توزیع می‌شود

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان از توزیع کامل نفت‌گاز یورو ۴ در شهرستان زابل خبر داد. به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، کوروش بالادست در این باره گفت: تمامی نفت‌گاز مورد نیاز ناحیه زابل و بخشی از مصارف ناحیه زاهدان و خاش، با کیفیت یورو ۴ عرضه می‌شود. […]

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان از توزیع کامل نفت‌گاز یورو ۴ در شهرستان زابل خبر داد.

به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، کوروش بالادست در این باره گفت: تمامی نفت‌گاز مورد نیاز ناحیه زابل و بخشی از مصارف ناحیه زاهدان و خاش، با کیفیت یورو ۴ عرضه می‌شود.

وی افزود: نخستین محموله‌های نفت‌گاز یورو ۴ از نیمه دوم دی‌ماه امسال به منطقه ارسال شده است و هم اکنون روزانه ۸۰۰ هزار لیتر در نواحی منطقه توزیع می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان تاکید کرد: توزیع نفت‌گاز یورو ۴ در همه جایگاه‌های عرضه نفت‌گاز ناحیه زابل در حال انجام بوده و مصرف‌کنندگان بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی، صنعتی و حمل‌ونقل در آن ناحیه نیز از این فرآورده استفاده می‌کنند.

بالادست همچنین از توزیع این سوخت پاک در دو جایگاه سوخت در زاهدان و یک جایگاه عرضه در شهرستان خاش خبر داد و افزود: به‌زودی توزیع نفت‌گاز یورو ۴ در تمامی جایگاه‌های منطقه زاهدان فراگیر خواهد شد.

وی تاکید کرد: نفت‌گاز یورو ۴ نسبت به نفت‌گاز معمولی گوگرد و نیتروژن بسیار کمتری دارد و استفاده از آن افزون بر اینکه سبب عمر بیشتر موتور خودرو می‌شود، موجب کاهش آلاینده‌های زیست محیطی خواهد شد.