تهران
عکاس :

مراسم نکوداشت آقای مهندس عادل نژاد سلیم

عصر روز چهارشنبه مورخ 05/10/1397 انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران با همکاری فدراسیون صنعت نفت ایران، میزبان مهمانان گرانقدری بود که برای نکوداشت مردی  والامقام از صنعت پتروشیمی کشور، گردهم آمده بودند.

آقای مهندس عادل نژادسلیم، مرد محبوب پتروشیمی کشور، مردی بسیار مستعد، مهربان و صمیمی است که روزگار در طی سالیان حتی ذره‌ای از حس انسان‌دوستی و فروتنی ایشان نکاسته است.

این مراسم حدود ساعت 17:30 عصر و با صحبت‌های آقای امیراحمدی دبیرکل محترم فدراسیون صنعت نفت ایران و آقای دکتر تقی‌خانی دبیر انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران در خصوص اتحاد استراتژیک تشکل‌ها، آغاز گردید. در ادامه تعدادی از اعضای هیات‌مدیره انجمن از جمله آقایان مهندس شعری‌مقدم و مهندس بحرینی در خصوص مراسم نکوداشت گفته و در نهایت کلیپ زیبایی در وصف آقای مهندس نژادسلیم که مجموعه‌ای از سخنان دوستداران و همکاران ایشان و فعالیت‌های سالیان گذشته ایشان بود، بر صفحه نمایش پدیدار گشت. ضمن مراسم نکوداشت، آقای مهندس رشیدی از شرکت شتاب‌دهنده کارن، ارایه‌ای در خصوص بحث تغییر دیدگاه با استفاده استارت‌آپ‌ها در صنایع پتروشیمی، داشتند. این برنامه با ایراد سخنرانی از جانب آقای مهندس اشرف‌زاده مدیرعامل شرکت پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان و آقای مهندس بیانک مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر، ادامه یافت. در پایان آقای مهندس نژادسلیم طی سخنانی از اهمیت مدیریت صحیح سخن گفته و از تمامی دست‌اندرکاران مراسم خصوصا رییس محترم هیات مدیره انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران و فدراسیون صنعت نفت ایران، آقای دکتر خسروخاور و همچنین مهمانان حاضر در مراسم تشکر ویژه‌ای به عمل آوردند. در انتها لوح تقدیر و تابلویی به عنوان یادبود از جانب انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران و فدراسیون صنعت نفت ایران، به آقای مهندس نژادسلیم اهدا گردید.