تهران
کد خبر:59104
پ

محمدی: به دنبال تغییرات ناگهانی در شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیستیم

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به این که به دنبال تغییرات ناگهانی در ساختار سازمانی شرکت نیستیم، تأکید کرد: برخی تغییرات با هدف ارتقای سازمان انجام می‌شود. به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بهزاد محمدی در آیین تکریم و معارفه رئیس امور مجامع و سهام این شرکت اظهار کرد: […]

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به این که به دنبال تغییرات ناگهانی در ساختار سازمانی شرکت نیستیم، تأکید کرد: برخی تغییرات با هدف ارتقای سازمان انجام می‌شود.
به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بهزاد محمدی در آیین تکریم و معارفه رئیس امور مجامع و سهام این شرکت اظهار کرد: برخی تغییرات در ساختار سازمانی مجموعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیاز است، اما این تغییر به معنای این نیست که همکاران عملکرد خوبی نداشته‌اند. آنها در سمت‌های دیگر امکان فعالیت بهتری خواهند داشت.

وی با تاکید بر این‌که می‌خواهم این پیام را به سازمان بدهم که به دنبال تغییرات ناگهانی نیستیم، گفت: امید است با مشورت و همکاری به سمتی برویم که سازمان را به شکل بهتری اداره کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: برخی تغییرات در مسیر سازمانی کارآمدتر و رو به جلو انجام می‌شود.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی در پایان برای زهرا وهاب‌نژاد، سرپرست جدید امور مجامع و سهام شرکت ملی صنایع پتروشیمی آرزوی موفقیت و از زحمات محسن علم بیگی، رئیس پیشین این امور قدردانی کرد.