تهران
کد خبر:58096
پ

ثبت نام آزمون استخدام شرکت توسعه پلیمر پادجم از ۱۵ آبانماه آغاز می‌شود

مدیریت منابع انسانی شرکت توسعه پلیمر پادجم در اطلاعیه ای اعلام کرد: در راستای اجرای سیاست های کلان صندوق بازنشستگی کشوری در مسیر توسعه اقتصادی و اشتغال , شرکت توسعه پلیمر پادجم از بین فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلی کاردانی ؛ کارشناسی و کارشناسی ارشد با برگزاری آزمون سراسری دعوت به همکاری مینماید. داوطلبین جهت کسب […]

مدیریت منابع انسانی شرکت توسعه پلیمر پادجم در اطلاعیه ای اعلام کرد:
در راستای اجرای سیاست های کلان صندوق بازنشستگی کشوری در مسیر توسعه اقتصادی و اشتغال , شرکت توسعه پلیمر پادجم از بین فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلی کاردانی ؛ کارشناسی و کارشناسی ارشد با برگزاری آزمون سراسری دعوت به همکاری مینماید. داوطلبین جهت کسب اطلاعات بیشتر از امروز، تاریخ ۱۵ آبانماه ۹۷، میتوانند به آدرس www.pjpc.ir مراجعه نمایند.

شایان ذکر است هفته گذشته آگهی استخدام این شرکت بر روی خروجی وب سایت رسمی آن قرارگرفت ولی بعد از ساعاتی حذف شد.به نظر می رسد یکی از دلایلی که این شرکت اقدام به برداشتن آگهی نموده بود انجام دادن تغییرات در شرایط آزمون بوده است.

شرکت توسعه پلیمر پادجم در تاریخ مردادماه سال ۹۴ در اداره ی ثبت شرکت های شهرستان کنگان به ثبت رسیده و مقر اصلی آن در شهرستان عسلویه سایت ۲ پتروشیمی است و از شرکت های زیر مجموعه پتروشیمی جم است.