تهران
کد خبر:51947
پ

هدف‎گذاری برای کاهش شدت انرژی در ۵ استان پرمصرف ایران

    مدیرعامل شرکت بهینه‎سازی مصرف سوخت گفت: شدت انرژی کشور بر اساس شاخص استانداردهای مصرف در هر استان بررسی و با هدف‎گذاری پنج استان پرمصرف، راهکارهای کاهش مصرف تدوین می‌شود. به نقل از شرکت بهینه‎سازی مصرف سوخت کشور، محسن دلاویز در نشست شورای مدیران این شرکت افزود: براساس بررسی‎های انجام شده، استان‎های هرمزگان، آذربایجان […]

 

 

مدیرعامل شرکت بهینه‎سازی مصرف سوخت گفت: شدت انرژی کشور بر اساس شاخص استانداردهای مصرف در هر استان بررسی و با هدف‎گذاری پنج استان پرمصرف، راهکارهای کاهش مصرف تدوین می‌شود.

به نقل از شرکت بهینه‎سازی مصرف سوخت کشور، محسن دلاویز در نشست شورای مدیران این شرکت افزود: براساس بررسی‎های انجام شده، استان‎های هرمزگان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، اصفهان و کردستان دارای بیشترین شدت مصرف انرژی هستند که لازم است راهکارهای بهینه‎سازی مصرف انرژی بر اساس شرایط و اقلیم هر استان با همکاری استانداری‎ها و مسئولان ذی‌ربط تدوین و پیگیری شود.

وی همچنین بر تشکیل اتاق خلاقیت در شرکت بهینه‎سازی مصرف سوخت تاکید کرد و گفت: با تشکیل اتاق خلاقیت، افرادی که ایده‎های نو در زمینه بهینه‎سازی مصرف انرژی دارند می‌توانند با این شرکت همکاری کنند.