تهران
کد خبر:51979
پ

ترازنامه و صورت‎های مالی شرکت نفت خزر تایید شد

    حسابرس مستقل و بازرس قانونی سازمان حسابرسی، ترازنامه و صورت‎های مالی شرکت نفت خزر در سال ۱۳۹۶ را تایید و مطلوب ارزیابی کردند. به نقل از شرکت نفت خزر، در جلسه مجمع عمومی این شرکت، حسابرس مستقل و بازرس قانونی با ارائه گزارشی، عملکرد مالی و وضع ترازنامه شرکت نفت خزر را مطلوب ارزیابی […]

 

 

حسابرس مستقل و بازرس قانونی سازمان حسابرسی، ترازنامه و صورت‎های مالی شرکت نفت خزر در سال ۱۳۹۶ را تایید و مطلوب ارزیابی کردند.

به نقل از شرکت نفت خزر، در جلسه مجمع عمومی این شرکت، حسابرس مستقل و بازرس قانونی با ارائه گزارشی، عملکرد مالی و وضع ترازنامه شرکت نفت خزر را مطلوب ارزیابی کردند.

علی اصولی، مدیرعامل شرکت نفت خزر در این نشست ضمن قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان این شرکت درباره اقدام‎ها و فعالیت‎های انجام شده در سال ۱۳۹۶ گفت: با همت کارکنان در سال‎های آینده می‎توان شاهد بهبود مستمر فعالیت‎ها و برنامه‎ها در بخش‎های شرکت بود.

وی با تاکید بر لزوم بازنگری فرآیندهای کاری افزود: بازنگری و بازآرایی فرآیندهای سازمان توسط متخصصان، عامل پویایی کارکنان خواهد شد.

اصولی ارتقای اثربخشی، کارایی و بهره‎وری نیروی انسانی را در گرو فرآیندهای روزآمد شده و سیستم‎های کاری نوین دانست و گفت: سازمان‎ها برای رفع چالش‎های خود نیازمند ایده‎های نو هستند، بنابراین ضروری است محیط مناسب برای پرورش ایده‎های نو فراهم شود.