تهران
کد خبر:45699
پ

نماینده شازند: در ایران بخش خصوصی موثر و کارآمد در حوزه نفت، وجود ندارد!

    نماینده مردم شازند درمجلس با بیان اینکه ۱۶میلیون لیتر بنزین یورو۴ روزانه در پالایشگاه شازند تولید می‌شود، گفت:انتقال پالایشگاه شازند به بخش خصوصی مساوی با خروج از تیررس کامل دستگاه‌های نظارتی است. علی ابراهیمی گفت: پالایشگاه شازند جزو مدرن ترین پالایشگاه‌های کشور محسوب می شود است و این درحالی است که زمزمه‌های واگذاری آن به گوش […]

 

 

نماینده مردم شازند درمجلس با بیان اینکه ۱۶میلیون لیتر بنزین یورو۴ روزانه در پالایشگاه شازند تولید می‌شود، گفت:انتقال پالایشگاه شازند به بخش خصوصی مساوی با خروج از تیررس کامل دستگاه‌های نظارتی است.
علی ابراهیمی گفت: پالایشگاه شازند جزو مدرن ترین پالایشگاه‌های کشور محسوب می شود است و این درحالی است که زمزمه‌های واگذاری آن به گوش می‌رسد که این امر نمی‌تواند دستاورد مناسبی به همراه داشته باشد.

انتقال پالایشگاه شازند به سهام عدالت فقط جابه جایی مدیریت است

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه واگذاری پالایشگاه شازند به بخش خصوصی خطری برای ادامه روند موفقیت آمیز این پالایشگاه مدرن تلقی می‌شود، تصریح کرد:در کشور مابخش خصوصی موثر و کارآمد که اهلیت در حوزه نفت داشته باشد را در اختیار نداریم.
ابراهیمی افزود: انتقال پالایشگاه شازند به سهام عدالت فقط جابه جایی مدیریت است و تقریبا با انتقال این پالایشگاه  به بخش خصوصی پالایشگاه مذکور از تیررس دستگاه‌های نظارتی تاحدودی خارج می‌شود.
او افزود:مجمع نمایندگان استان مرکزی، استاندار و نماینده ولی فقیه نیز در استان و از جمله بنده به عنوان نماینده مردم مخالف این انتقال هستیم و تذاکراتی نیز در  این زمینه به مسئولان داده‌ایم.