تهران
کد خبر:45709
پ

تعامل مجلس با وزارت نفت بیشتر می‌شود

    نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با هدف بهبود فضای کار دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه وزارت نفت، تعامل خود را با این دستگاه‎ها افزایش خواهد داد، زیرا تضعیف ارکان مختلف دولت در شرایط کنونی تنها منافع دشمن را تامین خواهد کرد. همایون یوسفی با اشاره به این‌که با خروج آمریکا از برنامه جامع اقدام مشترک […]

 

 

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با هدف بهبود فضای کار دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه وزارت نفت، تعامل خود را با این دستگاه‎ها افزایش خواهد داد، زیرا تضعیف ارکان مختلف دولت در شرایط کنونی تنها منافع دشمن را تامین خواهد کرد.

همایون یوسفی با اشاره به این‌که با خروج آمریکا از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) همه دستگاه‌های اجرایی از جمله وزارت نفت وظیفه خطیری برعهده دارند، گفت: در چنین شرایطی همدلی و همکاری میان همه دستگاه‌های اجرایی ضروری است.

وی به نقش راهبردی وزارت نفت در شرایط کنونی اشاره و تصریح کرد: وزارت نفت فعالیت‌های گسترده‌ای در بخش حمایت از توانمندی‌های داخلی و همچنین همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخلی داشته و این روند باید ادامه یابد.

یوسفی به فعالیت‌های مثبت وزارت نفت در بخش‌های مختلف از جمله مسئولیت‌های اجتماعی نیز اشاره کرد و گفت: مجلس برای توسعه فعالیت‌های وزارت نفت دار این حوزه، همکاری‌های خود را افزایش می‌دهد.