تهران
کد خبر:45610
پ

رئیس کمیسیون انرژی مجلس: ابلاغیه وزیر نفت مشکلات نیروهای قرارداد مدت موقت صنعت نفت را برطرف می‌کند

    به نقل از خانه ملت، فریدون حسنوند با اشاره به برخی مشکلات نیروهای قراردادی مدت موقت وزارت نفت گفت: کمیسیون انرژی  پارسال چند جلسه برای رفع مشکلات این نیروها با حضور وزیر نفت و معاونان این وزارتخانه برگزار کرد. رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در نهایت پس از جلسه‌های […]

 

 

به نقل از خانه ملت، فریدون حسنوند با اشاره به برخی مشکلات نیروهای قراردادی مدت موقت وزارت نفت گفت: کمیسیون انرژی  پارسال چند جلسه برای رفع مشکلات این نیروها با حضور وزیر نفت و معاونان این وزارتخانه برگزار کرد.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در نهایت پس از جلسه‌های متعدد به بخشی از مطالبات این نیروها پاسخ داده شده که وزارت نفت امروز در ابلاغیه‌ای این تصمیم‌ها را اعلام کرد، افزود: از مزایای جدید در نظر گرفته شده برای این نیروها پرداخت متمم کمک رفاهی و ایاب و ذهاب، ترمیم حقوق کارکنان مشاغل اصلی تخصصی که در واحدهای عملیاتی مشغول به کار هستند و استفاده از بیمه تکمیلی تا سقف ۸۰ درصد پوشش توسط کارفرماست.

وی ادامه داد: استفاده از بیمه عمر تا سقف ۵۰ درصد توسط کارفرما و در مجموع اضافه پرداخت حدود بیش از ۵۰۰ هزار تومان به هر نفر در سال جدید که حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش دریافتی علاوه بر اضافات حقوق اعمال شده است از دیگر مزایای در نظر گرفته شده برای این نیروهاست.

حسنوند تصریح کرد: اگر به اصلاحات دیگری در این زمینه نیاز باشد در جلسه‌های بعدی نیز مطالبات این افراد پیگیری می‌شود.