تهران
کد خبر:38338
پ

۴.۵ میلیون تن تولید در ۱۰ ماه در پتروشیمی بندر امام صورت گرفت

  مجتمع پتروشیمی بندرامام موفق شد بیش از ۴ میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تن انواع محصولات پتروشیمی را تا پایان دی ماه روانه بازارهای مختلف داخلی و بین المللی کند.  مجتمع پتروشیمی بندر امام تولید انواع محصولات خود را برای تامین نیاز داخل و نیز صادرات بر اساس برنامه ریزی ها […]

 

مجتمع پتروشیمی بندرامام موفق شد بیش از ۴ میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تن انواع محصولات پتروشیمی را تا پایان دی ماه روانه بازارهای مختلف داخلی و بین المللی کند.

 مجتمع پتروشیمی بندر امام تولید انواع محصولات خود را برای تامین نیاز داخل و نیز صادرات بر اساس برنامه ریزی ها انجام می دهد .

بر اساس این گزارش، با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی می شود تولید در این مجتمع پتروشیمی تا پایان سال جاری به بیش از۵ میلیون تن برسد.

تولید پتروشیمی بندر امام دردی ماه امسال بیش از۳۷۸ هزار تن بود که به بازارهای مختلف داخلی و خارجی عرضه شد.

 همچنین این مجتمع پتروشیمی موفق شد تا پایان دی ماه امسال درمجموع ۱ میلیون وهفتصد و شصت و دوهزار تن محصول به ارزش ۸۸۰ میلیون ویکصد و هشتاد و هفت هزار دلاررا صادر کند.

گفتنی است که شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام دارای چند شرکت تابعه است و شرکت های فراورش ، بسپاران و کیمیا شرکت های تولیدی این مجتمع محسوب می شوند که محصولات پتروشیمیایی را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی از کشور عرضه می کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید