تهران
کد خبر:35499
پ

امید به بازگشایی پالایشگاه مهم لیبی در نیمه دوم ۲۰۱۸

شرکت بهره‌برداری پالایشگاه رأس لانوف لیبی پس از صدور رأی داوری بین‌المللی ابراز امیدواری کرد این پالایشگاه در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ میلادی بازگشایی شود. شرکت فرآوری نفت و گاز رأس لانوف (راسکو) دیروز (یکشنبه ۱۷ دی ماه) با استقبال از رأی داوری بین‌المللی به سود شرکت ملی نفت لیبی(ان او سی) درباره پالایشگاه رأس […]

شرکت بهره‌برداری پالایشگاه رأس لانوف لیبی پس از صدور رأی داوری بین‌المللی ابراز امیدواری کرد این پالایشگاه در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ میلادی بازگشایی شود.
شرکت فرآوری نفت و گاز رأس لانوف (راسکو) دیروز (یکشنبه ۱۷ دی ماه) با استقبال از رأی داوری بین‌المللی به سود شرکت ملی نفت لیبی(ان او سی) درباره پالایشگاه رأس لانوف، ابراز امیدواری کرد فعالیت این مجموعه در نیمه دوم سال جاری میلادی از سر گرفته شود.

طبق بیانیه شرکت راسکو، این رأی همزمان با عملیات مقدماتی این شرکت برای از سرگیری عملیات پالایشگاه رأس لانوف با ظرفیت فرآوری روزانه ۲۰۰ هزار بشکه در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ میلادی صادر شده است.

پیش از این شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرده بود دو رأی داوری به سود آن درباره پالایشگاه رأس لانوف صادر شده و این شرکت خواهان آغاز فعالیت‌های این مجموعه در سریع‌ترین زمان ممکن است.