تهران
کد خبر:34855
پ

۵ و ۶ اسفندماه کنفرانس مدیریت یکپارچگی دارایی در صنعت نفت و گاز فراساحل برگزار می‎شود

نخستین کنفرانس مدیریت یکپارچگی دارایی در صنعت نفت و گاز فراساحل، ۵ و ۶ اسفندماه امسال در هتل اسپیناس‎پالاس تهران برگزار می‎شود. نخستین کنفرانس مدیریت یكپارچگی دارایی در صنعت نفت و گاز فراساحل با هدف تاکید بر اهمیت و جایگاه مدیریت یکپارچگی دارایی در این صنایع و همچنین ارائه برنامه‎ها و دیدگاه‎های مسئولان اجرایی و […]

نخستین کنفرانس مدیریت یکپارچگی دارایی در صنعت نفت و گاز فراساحل، ۵ و ۶ اسفندماه امسال در هتل اسپیناس‎پالاس تهران برگزار می‎شود.
نخستین کنفرانس مدیریت یكپارچگی دارایی در صنعت نفت و گاز فراساحل با هدف تاکید بر اهمیت و جایگاه مدیریت یکپارچگی دارایی در این صنایع و همچنین ارائه برنامه‎ها و دیدگاه‎های مسئولان اجرایی و قانونگذاری کشور، از سوی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران و با حمایت وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران و شرکت همایش‎سازان امروز برگزار می‎شود.

بر اساس این گزارش، برگزاری این گردهمایی با حضور و همفکری صاحبنظران و کارشناسان مدیریت دارایی و طرح دیدگاه‎ها و سرانجام بررسی و ارائه تازه‌ترین فناوری‎ها، تحقیقات، بهترین تجربه‌ها و درس‎آموخته‎ها در زمینه نگهداری و مدیریت یکپارچگی دارایی برنامه‎ریزی شده است.

علاقه‎مندان می‎توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‎های ۲۲۰۴۸۸۵۹ و ۲۲۰۳۷۳۸۳ تماس حاصل کرده یا با نشانی اینترنتی pr@iicic.com ارتباط برقرار کنند.