تهران
کد خبر:33189
پ

احتمال گل آلود شدن آب سرپل‌ذهاب و قصرشیرین

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه گفت: آماده توزیع آب معدنی بین زلزله زدگان هستیم. محمدحسین ایزدی اظهار کرد: با توجه به اینکه احتمال گل آلود شدن آب سراب گرم که منبع تامین آب سرپل‌ذهاب و قصرشیرین است وجود دارد، آمادگی داریم آب بسته بندی سالم را بین افراد زلزله زده توزیع کنیم. […]

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه گفت: آماده توزیع آب معدنی بین زلزله زدگان هستیم.

محمدحسین ایزدی اظهار کرد: با توجه به اینکه احتمال گل آلود شدن آب سراب گرم که منبع تامین آب سرپل‌ذهاب و قصرشیرین است وجود دارد، آمادگی داریم آب بسته بندی سالم را بین افراد زلزله زده توزیع کنیم.

وی با بیان اینکه آب معدنی مورد نیاز به تعداد حدود ۵۰۰ هزار بطری یک لیتری در استان وجود دارد، خاطرنشان کرد: در صورت نیاز آب مورد نیاز را توزیع خواهیم کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه هنوز خبری از خسارت احتمالی ناشی از زلزله شب گذشته به تاسیسات آبی استان گزارش نشده است، افزود: در حال حرکت به سمت منطقه هستیم تا خسارت احتمالی برآورد شود.

شب گذشته زمین لرزه ای به بزرگی ۷.۳ ریشتر در مرز کرمانشاه با کشور عراق رخ داده و کانون این زمین لرزه در مرز کرمانشاه و در امتداد ایران بوده است. این زمین لرزه از شمال غربی تا جنوب غربی ایران احساس شده است