تهران
کد خبر:32991
پ

اتخاذ تدابیر لازم برای تامین استایرن مونومر در بازارهای داخلی

همزمان با توقف تولید در مجتمع پتروشیمی پارس اقدام های لازم برای تامین نیاز صنایع پایین دستی انجام شده است. مسئول تنظیم بازار دفترصنایع پایین دستی پتروشیمی در گفتگو با خبرنگار نیپنا اظهار کرد: مجتمع پتروشیمی پارس از ابتدای آذرماه برای تعمیرات اساسی یک ماه توقف تولید خواهد داشت اما برنامه ریزی لازم برای تامین […]

همزمان با توقف تولید در مجتمع پتروشیمی پارس اقدام های لازم برای تامین نیاز صنایع پایین دستی انجام شده است.

مسئول تنظیم بازار دفترصنایع پایین دستی پتروشیمی در گفتگو با خبرنگار نیپنا اظهار کرد: مجتمع پتروشیمی پارس از ابتدای آذرماه برای تعمیرات اساسی یک ماه توقف تولید خواهد داشت اما برنامه ریزی لازم برای تامین نیازهای صنایع پایین دستی انجام شده است.
مرضیه طهماسبی افزود: تدابیر لازم جهت ذخیره سازی های لازم محصول استایرن مونومرانجام شده است وعرضه این محصول همانند گذشته کماکان در بورس کالا انجام خواهد و نیازهای بازار تامین می شود.
وی با تاکید بر این که با همکاری بورس کالای ایران و نیزمجتمع های پتروشیمی نیازداخلی به محصولات پتروشیمی با توجه به نیازها درحال تامین است گفت: بطورکامل تحولات بازار را رصد می کنیم و قیمت ها با توجه به قیمت های جهانی و بر اساس فرمول و با درنظرگرفتن تمامی موارد قانونی تعیین و اعلام می شود .