تهران
کد خبر:31745
پ

طراحی، محاسبات وانتخاب پمپ‌ها

عنوان کتاب: طراحی، محاسبات و انتخاب پمپ‌ها مؤلف: مهندس محمدمهدی امیر (عضو هیأت علمی پژوهشگاه صنعت نفت) سال چاپ: ۱۳۹۳ شابک: ۶-۱۹۸-۲۱۰-۹۶۴-۹۷۸ تعداد صفحات کتاب: ۲۰۰   خلاصه کتاب: طراحی، محاسبات و انتخاب پمپ‌ها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، عنوان کتابی است که توسط آقای مهندس محمدمهدی امیری عضو هیات علمی پژوهشگاه صنعت نفت […]

عنوان کتاب: طراحی، محاسبات و انتخاب پمپ‌ها

مؤلف: مهندس محمدمهدی امیر (عضو هیأت علمی پژوهشگاه صنعت نفت)

سال چاپ: ۱۳۹۳

شابک: ۶-۱۹۸-۲۱۰-۹۶۴-۹۷۸

تعداد صفحات کتاب: ۲۰۰

 

خلاصه کتاب:

طراحی، محاسبات و انتخاب پمپ‌ها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، عنوان کتابی است که توسط آقای مهندس محمدمهدی امیری عضو هیات علمی پژوهشگاه صنعت نفت ترجمه و گردآوری شده است. این کتاب یک راهنمای مناسب طراحی، انتخاب و استفاده از پمپ‌ها در واحدهای صنعتی برای مهندسین شیمی و پلیمر است. مهم‌ترین انگیزه جهت نگارش کتاب طراحی، محاسبات و انتخاب پمپ‌ها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی این است که علیرغم اینکه کتاب‌های مختلفی در این زمینه تألیف و یا ترجمه گردیده‌اند اما میان اصول مطرح شده در آن‌ها و کاربردهای صنعتی، خلائی وجود دارد که این کتاب سعی در پر کردن آن دارد. در نوشتن این کتاب سعی بر آن شده است تا از تلفیق کتاب‌های الکترونیکی و منابع آنلاین با تجربیات صنعتی حداکثر استفاده شود تا شاید به حل بخشی از مشکلات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور کمک کند.

انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی ایران به عنوان حمایت کننده مالی با بر عهده گرفتن هزینه چاپ و نشر کتاب طراحی، محاسبات و انتخاب پمپ‌ها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در نظر دارد گامی مؤثر در جهت توسعه این رشته بردارد.

در پایان نیز توفیق روزافزون مؤلف عزیز را، که با تلاش و جدیت مثال زدنی در تألیف این کتاب کوشیده و زمینه گسترش هر چه بیشتر مباحث مربوط به پمپ‌ها و کاربرد آن‌ها در صنایع مهندسی شیمی و پلیمر را فراهم ساخته‌اند، از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید