تهران
کد خبر:54232
پ
بازار

۵۴ روستای زنجان گازرسانی می‌شود

زنجان- مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، از گازرسانی به ۵۴ روستای استان خبر داد و گفت: برای این امر بیش از ۵۶۴ هزار و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار نیاز است. موسی احمدلو، از گازرسانی به ۵۴ روستای زنجان با بیش از ۵۶۴ هزار و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار خبر داد و اظهار کرد: با اتمام […]

۵۴ روستای زنجان گازرسانی می‌شود

زنجان- مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، از گازرسانی به ۵۴ روستای استان خبر داد و گفت: برای این امر بیش از ۵۶۴ هزار و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار نیاز است.

موسی احمدلو، از گازرسانی به ۵۴ روستای زنجان با بیش از ۵۶۴ هزار و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار خبر داد و اظهار کرد: با اتمام گازرسانی به این روستاها درصد بهره مندی خانوارهای روستایی به بیش از ۹۲ درصد خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، با بیان اینکه گاز رسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار در برنامه شرکت است، گفت: در استان ۷۱۳ روستای بالای ۲۰ خانوار وجود دارد.

احمدلو با بیان اینکه گاز رسانی به ۲۰۰ روستا در برنامه شرکت گاز زنجان است، تاکید کرد: در مجموع بیش از ۹۴ درصد از خانوارهای روستایی و شهری از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی با بیان اینکه به ازای هر خانوار اگر تا ۱۲ میلیون تومان هزینه کفاف دهد آن روستا در برنامه گاز رسانی است، ابراز داشت: روستاهای صعب العبور چالشی مهم در گاز رسانی است.

مدیرعامل شرکت گاز زنجان، افزود: تنها هدف شرکت گاز و دولت گاز رسانی به تمام روستاها است و برای تحقق این مهم برنامه ریزی لازم را دارد و گاز رسانی به روستاهای صعب العبور هزینه بسیار هنگفتی را می خواهد.

منبع
مدیرعامل شرکت گاز زنجان:
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید