تهران
کد خبر:49174
پ

کشف ۳۴۰ تن مواد اولیه پتروشیمی قاچاق در شهرستان ری

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری، از کشف ۳۴۰ تن مواد اولیه پتروشیمی به ارزش ۲۹ میلیاردریال در این شهرستان خبر داد. موسی احمدی روز چهارشنبه در گفت و گوبا خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای طرح بازرسی از انبارهای این شهرستان جهت مبارزه با کالای قاچاق، ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت، […]

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری، از کشف ۳۴۰ تن مواد اولیه پتروشیمی به ارزش ۲۹ میلیاردریال در این شهرستان خبر داد.

موسی احمدی روز چهارشنبه در گفت و گوبا خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای طرح بازرسی از انبارهای این شهرستان جهت مبارزه با کالای قاچاق، ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف ری موفق به کشف وشناسایی این انبار در شوراباد بخش کهریزک شدند.
وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از این انبار مقدار ۳۴۰ تن مواد اولیه پتروشیمی قاچاق به ارزش ریالی ۲۹ میلیارد و ۴۱۰ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال کشف وضبط کردند
احمدی ادامه داد: همچنین در این رابطه فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و جریمه برای این پرونده در نظر گرفته شد.
وی با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تاکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومت ی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌ شود.
احمدی اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.
شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید