تهران
کد خبر:50885
پ

پوتین پیش از نشست اوپک با شرکت‌های نفتی روسیه مذاکره می‌کند

سخنگوی کاخ کرملین از مذاکره رئیس جمهوری روسیه با شرکت‌های نفتی این کشور پیش از برگزاری نشست ۱۷۸ فوق‌العاده اوپک و هشتمین نشست مشترک وزارتی اوپک و غیراوپک با شرکت‌های نفتی روسیه مذاکره کرد. به گزارش خبرگزاری رویترز، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین به خبرنگاران اعلام کرد که ولادیمیر پوتین روز یکشنبه (۱۱ اسفندماه) با شرکت‌های […]

سخنگوی کاخ کرملین از مذاکره رئیس جمهوری روسیه با شرکت‌های نفتی این کشور پیش از برگزاری نشست ۱۷۸ فوق‌العاده اوپک و هشتمین نشست مشترک وزارتی اوپک و غیراوپک با شرکت‌های نفتی روسیه مذاکره کرد.
به گزارش خبرگزاری رویترز، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین به خبرنگاران اعلام کرد که ولادیمیر پوتین روز یکشنبه (۱۱ اسفندماه) با شرکت‌های نفتی روسیه درباره پیشنهادهای موجود برای تعمیق کاهش تولید یا تمدید قرارداد کاهش تولید سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش موسوم به «اوپک پلاس» گفت‌وگو کرد، اما هیچ تصمیم خاصی اتخاذ نشد.
پسکوف گفت: این نشست هدفی برای گرفتن تصمیمی خاص نداشت.
سخنگوی کرملین افزود: الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه، در نشست این هفته اوپک و متحدانش، در خصوص همه پرسش‌های مطرح‌شده درباره هرگونه تعمیق کاهش تولید احتمالی بحث می‌کند.
پسکوف اعلام کرد که پوتین برنامه‌ فوری‌ برای گفت‌وگو با عربستان سعودی یا اعضای اوپک درباره شرایط بازار نفت ندارد.

منبع
خبرگزاری آریا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید